Nowa książka Kiery Cass

Nowa książka Kiery Cass to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości autorki. Poza tym powody do zadowolenia mają także wielbicielki literatury młodzieżowej z wyraźnymi elementami romansu. Powieść, o której dziś piszemy, nosi tytuł The Betrothed, a jej światowa premiera przewidywana jest na 5 maja 2020 roku. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że jest to kolejna część z bestsellerowej serii pt. Selekcja. O czym będzie opowiadać ta historia? Tego dowiecie się, czytając dalej. Ponadto, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością Kiery Cass dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! W końcu książki autorki są znane na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Sprawdźcie, co czeka Was tym razem!

Nowa książka Kiery Cass

Nowa książka Kiery Cass – kilka słów o fabule

Czytelniczki mogą być pewne, że najnowsza książka to kolejna porcja dworskich intryg. W tej części król Jameson deklaruje swoją miłość do Lady Hollis Brite. A ta jest zszokowana i jednocześnie podekscytowana. W końcu przecież dorastała w zamku Keresken, walcząc o uwagę króla wraz z innymi dziewczętami. Tym samym wszystko wskazuje na to, że w końcu osiągnęła cel – usidliła serce przystojnego mężczyzny, a jej marzenia stają się rzeczywistością.

Jednak bohaterka już wkrótce przekona się, że miłość do króla i koronowanie na królową wcale nie oznacza szczęścia, o jakim marzyła. Poza tym los stawia na jej drodze człowieka z niezwykłą i tajemniczą mocą. Dzięki niemu dostrzega prawdę ukrytą głęboko w swoim sercu. Okazuje się, że przyszłość, której tak naprawdę pragnie, to taka, o której nigdy nie śniła.

Nowa książka Kiery Cass z pewnością oczaruje wszystkie miłośniczki twórczości autorki. Poza tym to świetna propozycja także dla każdej odbiorczyni, która poszukuje wciągających i intrygujących opowieści.

Książki Kiery Cass znajdziecie tutaj. Przypominamy, że światowa premiera prezentowanej dziś powieści przewidywana jest na 5 maja 2020 roku. Jeśli tylko pojawi się na naszym rynku, damy Wam znać!