Donald Trump
Nowa książka o Donaldzie Trumpie. Donald Trump

wikipedia.org.pl

Nowa książka o Donaldzie Trumpie to z pewnością niemały problem dla obecnie urzędującego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Chociaż publikacji na jego temat do tej pory pojawiło się naprawdę sporo, wciąż pozostaje wiele do powiedzenia. Kiedy świat już obiegła informacja o książce, której wydanie próbował zablokować Biały Dom, okazało się, że autor stworzył historię w tajemnicy. I nie jest to byle kto. Można więc spodziewać się, że ujawnione w niej fakty będą naprawdę szokujące dla opinii publicznej. Natomiast dla samego Trumpa mogą być niewygodne. Jesteście zaciekawieni, o co chodzi i kto pracuje nad projektem? Koniecznie czytajcie dalej!

Nowa książka o Donaldzie Trumpie – książka mistrza pisana w tajemnicy

Nad najnowszą publikacją o prezydencie USA pracuje sam Bob Woodward. Legendarny już dziennikarz, który wraz z Carlem Bernsteinem w latach 70. ujawnił aferę Watergate. Doprowadzili tym samym do ustąpienia z urzędu prezydenta Richarda Nixona. Czy autor i tym razem jest w stanie tak bardzoo wpłynąć na losy obecnej głowy państwa?

Najnowsza książka Woodwarda będzie nosić tytuł Fear: Trump in the White House, czyli Strach: Trump w Białym Domu. Chociaż nikt jeszcze nie wie, co tak naprawdę znajdzie się w jej wnętrzu, lektura już budzi sporo emocji i jest sensacją wydawniczą. Autor bowiem przez 19 miesięcy trzymał w tajemnicy fakt, że pracuje nad książką o obecnym prezydencie USA.

Wydawnictwo, które odpowiada z publikację, to Simon and Schuster. Oficyna przekonuje, że Fear: Trump in the White House to historia oparta na setkach wywiadów z waszyngtońskimi decydentami. Te rozmowy ujawniają przerażające życie w środku Białego Domu prezydenta Donalda Trumpa. Czytelnicy będą mieli szansę zobaczyć, jak głowa państwa podejmuje najważniejsze międzynarodowe i krajowe decyzje polityczne.

Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy nowa książka o Donaldzie Trumpie ujrzy światło dzienne. Oczywiście od razu Was o tym poinformujemy, jeśli tylko pojawią się pierwsze wiadomości na ten temat.

Tymczasem wszystkich zainteresowanych postacią Donalda Trumpa odsyłamy tutaj. Znajdziecie tam niemniej kontrowersyjne książki o prezydencie USA, które także wstrząsnęły opinią publiczną.