PolecamyPoradnikiZapowiedzi i nowości

Być w ciąży i (nie) zwariować. Antyporadnik dla przyszłych rodziców

Jak być w ciąży i (nie) zwariować - kup na TaniaKsiazka.pl

Być w ciąży i (nie) zwariować. Antyporadnik dla przyszłych rodziców to nietuzinkowy poradnik, który zdecydowanie powinien znaleźć się w domowej biblioteczce każdego przyszłego rodzica. Polska premiera książki przewidywana jest na 7 czerwca 2018 roku. Jej autorami są dwie gwiazdy amerykańskiej blogosfery o stylu życia i rodzicielstwie, Jordan Reid oraz Erin Williams. Czego mogą spodziewać się Czytelniczki po tym tytule? Przede wszystkim zupełnie nowatorskiego i zabawnego podejścia do poradników dla kobiet w ciąży. No i oczywiście nie może zabraknąć tu także brutalnie szczerych i histerycznie zabawnych porad dla przyszłych matek. Zaciekawione? Koniecznie to sprawdźcie!

Być w ciąży i (nie) zwariować – poradnik dla przyszłych mam z poczuciem humoru

Prezentowana dziś książka z pewnością jest ironiczna i zadziorna. Ale mimo tego nie brakuje w niej ciepła. Czytelniczki znajdą tuta, m.in.: kolorowanki, quizy, labirynty, uzupełnianki, dziennik i histeryczną zadumę nad prawdziwym obliczem ciąży. Oto jak same autorki prezentują swój najnowszy projekt:

 JESTEŚ W CIĄŻY? Poranne mdłości, niepohamowana ochota na ogórka kiszonego w czekoladzie i emocjonalny rollercoaster (podekscytowana! znudzona! przerażona!) to Twoja codzienność? Nie ma co narzekać, lepiej cieszyć się ostatnimi miesiącami cudownej wolności! Pomoże Ci w tym nasz zabawny i brutalnie szczery zestaw zadań dla ciężarnych. Ciąża bywa magiczna. Przez dziewięć miesięcy nie rozstajesz się z istotą, która będzie ci najbliższa. Teraz rośnie w twym wnętrzu, ale tak naprawdę jeszcze jej tu nie ma, zatem zamiast przez całą sobotę (ciągle i bez końca) bawić się klockami, możesz nic nie robić albo oglądać seriale na Netfliksie. Ciąża może jednak okazać się prawdziwą męką. W książce znajdziesz całe mnóstwo rozweselających zadań, gier i anegdot, dzięki którym uświadomisz sobie, że jest dobrze. Pragniemy także zauważyć, że w ciąży lepiej nie radzić się doktora Google’a, bo tylko sieje panikę. Zamiast tego zrób jedno lub dwa zadania; są o wiele zabawniejsze niż niepotrzebne zamartwianie się.

Książkę pt. Być w ciąży i (nie) zwariować znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim przyszłym mamom!