Nowość od Magdaleny Kordel jest już dostępna w sprzedaży! Książka pt. Serce w skowronkach to idealna propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej i powieści obyczajowych. Fanki autorki znajdą w najnowszej historii wszystko to, za co pokochały jej twórczość. Styl pisarski charakteryzuje się wnikliwością i interesującą fabułą, która mimo opisywanej codzienności, wciąga i intryguje. Co ciekawe, sama Kordel przyznaje się, że zaczęła pisać, aby poradzić sobie z traumatycznymi przeżyciami i problemami egzystencjalnymi. Jeśli zatem do tej pory nie było Wam po drodze z książkami tej pisarki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowość od Magdaleny Kordel – w życiu nigdy nie jest za późno na cuda

Główną bohaterką powieści jest Klementyna, która boi się marzeń o własnej cukierni. Mimo że, w wyobraźni już od lat widzi miejsce, gdzie każdy będzie mógł poczuć się jak w domu. Tymczasem niespodziewany zbieg wydarzeń sprawia, że kobieta jeszcze raz będzie musiała zweryfikować swoje pragnienia. Stanie przed niezwykle ważnym pytaniem – czego naprawdę oczekuje od życia? Na szczęście u swego boku bohaterka ma małą Dobrochnę, która coraz częściej zadaje jej przenikliwe pytania. Jest też przyjaciółka Imka, która pomaga spoglądać na życie przez różowe okulary.

Zdaje się, że tylko babka Agata tęsknie wygląda przez okno i spogląda na drzwi. Jednak pewnego dnia i do niej uśmiechnie się szczęście, a los zapuka do jej drzwi. W swojej nowej powieści Magdalena Kordel przypomina nam, że nigdy nie jest za późno na cuda, a życie potrafi zaskakiwać nawet tych, którzy stracili nadzieję.

Nowość od Magdaleny Kordel pt. Serce w skowronkach znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i książek dla kobiet. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające Czytelniczki znajdą tu coś dla siebie. Ta niezwykła historia porusza serce i zapada w pamięć na długo. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się same, na czym polega fenomen Magdaleny Kordel.