Jak kochają Chińczycy? Miłość made in China to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury faktu i reportaży. Także ci, którzy interesują się kulturą Chin, mają wiele powodów do zadowolenia. Książka na polskim rynku będzie dostępna od 4 czerwca 2018 roku. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie. Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie książka Doriana Malovica, że cieszy się ogromną popularnością niemal na całym świecie.

Jak kochają Chińczycy? – reportaż o największym na świecie rynku matrymonialnym

Dorian Malovic stworzył znakomity reportaż i nic dziwnego, że zainteresował nim odbiorców na całym świecie. Autor jest cenionym reportażystą i znawcą chińskiej kultury. Malovic przemierzył Państwo Środka wzdłuż i wszerz. Podczas swojej wędrówki miał okazję rozmawiać z żonami, matkami, córkami, siostrami, konkubinami, a nawet prostytutkami. Wysłuchiwał ich najintymniejszych zwierzeń. A wszystko po to, by zbudować prawdziwy obraz miłości „made in China”.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to jest być nastolatką, ze świadomością, że trzeba znaleźć męża przed ukończeniem 25 roku życia? Bo kiedy się to nie udaje, kobieta zostaje sheng nu – resztką, której nie chce żaden mężczyzna. A jak to jest być kobietą, kiedy to rodzice szukają dla Ciebie męża na ogromnym targu singli? I jak być matką, kiedy każda kolejna ciąża grozi represjami ze strony Państwa? Pojawia się też jeszcze jedna, bardzo istotna kwestia. Czy miłość jest w ogóle możliwa w świecie, w którym komunizm zniszczył wszystkie wartości? Wszystkie, oprócz bezwzględnego posłuszeństwa wobec państwa i rodziny. W kraju, gdzie małżeństwo nie jest sprawą uczuć, a chłodną kalkulacją biznesową.

Przypominamy, że książka pt. Jak kochają Chińczycy? Miłość made in China pojawi się na polskim rynku 4 czerwca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Ten tytuł przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Gorąco polecamy ją także wszystkim tym, którzy interesują się kulturą Państwa Środka i chcieliby poznać lepiej mechanizmy, które nim rządzą. Koniecznie to sprawdźcie!