Nowa książka od Ćwieka - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Ćwieka to nie lada gratka dla wszystkich miłośników polskiego pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbiciele thrillerów obyczajowych. W związku z tym, jeśli poszukujecie wciągającej i utrzymanej w mrocznym klimacie powieści, trafiliście idealnie. Najnowsza książka Jakuba ćwieka nosi tytuł Topiel i będzie dostępna w sprzedaży już od 3 czerwca 2020 roku. Sprawdźcie koniecznie, co takiego mają w sobie historie tego pisarza, iż w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się krajowymi hitami!

Nowa książka od Ćwieka - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Ćwieka – Topiel

Jest koniec lipca 1997 roku. Ukraińscy żołnierze, którzy przybyli na pomoc powodzianom, dokonują makabrycznego odkrycia. W korycie wciąż wezbranej rzeki, na ułamanym i zanurzonym w wodzie drzewie, wiszą zwłoki. Okazuje się, że to nastolatek, którego policja poszukuje już od ponad dwóch tygodni.

Miesiąc wcześniej nastoletni przyjaciele: Kacper, Darek, Józek i Grzesiek rozpoczynają właśnie wakacje. Chłopcom zupełnie nie przeszkadza fakt, że wolne dni upływają im pod znakiem potężnych ulew. Do tego meteorolodzy rysują czarne scenariusze o powodziowym zagrożeniu. Są pewni, że lato to będzie ich czas.

Tymczasem zaledwie trzy dni później w Głuchołazach, maleńkiej mieścinie przy samej polsko-czeskiej granicy, rozpoczyna się katastrofa, zapamiętana jako Powódź Stulecia. To właśnie ona i wywołana nią lawina zdarzeń doprowadza chłopców do wyjątkowego odkrycia. Niestety już wkrótce okazuje się, że jeden z nich zaginął, a finał policyjnych poszukiwań okaże się tragiczny.

Czytelnicy otrzymują powieść, która została osadzona w prawdziwych realiach początku powodzi 1997 roku. Ponadto autor, uczestnik wydarzeń i aktywny wolontariusz, stworzył porywającą i przerażającą historię. To nie tylko książka o przyspieszonym kursie dojrzewania, ale także rozliczenie się pisarza z nostalgią lat dziewięćdziesiątych.

Przypominamy, że nowa książka od Ćwieka pt. Topiel będzie dostępna w sprzedaży od 3 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów obyczajowych. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Jakub Ćwiek po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem pióra.