Kontynuacja Dzieci krwi i kości - kup na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja Dzieci krwi i kości to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości Tomi Adeyemi. Ponadto każdy, kto interesuje się literaturą młodzieżową i nie miał okazji zapoznać się z książkami tej pisarki, trafił idealnie. Ponieważ najnowsza powieść pt. Dzieci prawdy i zemsty będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 3 czerwca 2020 roku. To świetny moment, by nadrobić zaległości i zapoznać się z cyklem Dzieci Oriszy, do którego należą obie wspomniane pozycje. Jeśli nie jesteście pewni, czy jest to historia dla Was, to tutaj znajdziecie recenzję pierwszej części. Poza tym jakiś czas temu wspominaliśmy także, że historia ta może doczekać się ekranizacji. W związku z tym koniecznie zwróćcie uwagę na tę autorkę.

Kontynuacja Dzieci krwi i kości - kup na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja Dzieci krwi i kości, czyli Dzieci prawdy i zemsty – kilka słów o fabule

Główne bohaterki, Zélie i Amari, zdołały przywrócić Oriszy magię. Jednak dziewczyny nawet w najgorszych snach nie przewidziały, że ten potężny rytuał obudzi uśpione moce nie tylko w magach, ale też wśród części arystokracji. W związku z tym już niebawem Zélie staje przed niesamowicie trudnym zadaniem. Ponieważ, aby utorować Amari drogę do tronu, musi zjednoczyć magów w obliczu wroga równie potężnego, jak oni. Na horyzoncie zaczyna majaczyć widmo wojny domowej. Czy Zélie znajdzie sposób na pojednanie zwaśnionych stron? W końcu to właśnie od tego zależy przetrwanie Oriszy i jej mieszkańców. Jednak potężna moc w niepowołanych rękach bywa wyjątkowo niebezpieczna.

Przypominamy, że kontynuacja Dzieci krwi i kości, czyli książka pt. Dzieci prawdy i zemsty będzie dostępna w sprzedaży już od 3 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej. Ponadto także wielbiciele powieści fantasy znajdą tutaj coś dla siebie. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z serią Dzieci Oriszy to świetny moment, by nadrobić zaległości. Sprawdźcie sami, co takiego ma w sobie ten cykl, iż cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie!