Smocze kły - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka od Michaela Crichtona pt. Smocze kły z pewnością ucieszy wszystkich miłośników dobrych thrillerów. Kojarzycie nazwisko? Nic dziwnego! To właśnie Michael Crichton jest odpowiedzialny za światowy bestseller pt. Park Jurajski. Pisarz od lat cieszy się ogromną popularnością wśród Czytelników na całym świecie. Jego książki w błyskawicznym tempie zyskują status międzynarodowych hitów i dzieje się tak nie bez powodu. Jeśli zatem poszukujecie dobrej powieści na dłuższe, wiosenne dni, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie.

 Nowa książka od Michaela Crichtona – zażarta rywalizacja i przygoda, która tworzy historię

Jest rok 1876, Dziki Zachód. Amerykańskie wojsko prowadzi zaciętą walkę z indiańskimi plemionami. To również okres gorączki złotej, która przyczynia się do powstawania coraz większej liczby miasteczek bezprawia. To właśnie w tej scenerii przyszło rywalizować dwóm profesorom paleontologii. Toczy się słynna wojna o kości. Poszukują oni skamieniałych szczątków dinozaurów, uciekając się do wszelkich możliwych chwytów.

W środku tego bezwzględnego świata pojawia się William Johnson. Bohater, który ma więcej pieniędzy niż rozsądku. Jego celem jest wygrać za wszelką cenę nierozważny zakład. Dlatego też dołącza do ekspedycji światowej sławy paleontologa, profesora Marsha. Ma w niej pełnić funkcję fotografa. Ten jednak nabiera przekonania, że Johnson jest szpiegiem jego wroga, profesora Cope’a, i porzuca go w Cheyenne, mieście zbrodni i występku. Tym samym bohaterowi nie pozostaje nic innego, jak faktycznie połączyć siły z Cope’em. Wspólnie udaje się im dokonać historycznego odkrycia. Jednak tak nadzwyczajny skarb wiąże się z ogromnymi kłopotami. Mężczyzna będzie musiał stawić czoła kilku najniebezpieczniejszym i najbardziej znanym postaciom Dzikiego Zachodu…

Nowa książka od Michaela Crichtona to historia, która zapiera dech w piersiach. Gwarantujemy, że pochłonie Was do reszty i utrzyma w napięciu aż do ostatniej chwili. Wartka akcja i błyskotliwie poprowadzona fabuła sprawiają, że od tej powieści trudno się oderwać. Michael Crichton po raz kolejny udowadnia, że thrillery nie mają przed nim żadnych tajemnic.

Książkę pt. Smocze kły znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!