Karuzela - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Pauliny Świst to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Autorka znana jest z literatury kryminalnej, a jej historie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wielbicieli gatunku. Nic dziwnego. Pisarka doskonale zna temat, ponieważ oprócz tworzenia powieści, prowadzi kancelarię adwokacką we Wrocławiu. A jej specjalizacją jest prawo karne. Świst zna więc opisywany przez siebie świat od podszewki i doskonale widać to w jej powieściach. Teraz czytelnicy mają jeszcze więcej powodów do zadowolenia. Okazuje się, że nowa książka Pauliny Świst to także początek nowej serii. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowa książka Pauliny Świst i zupełnie nowa seria

Nowość od autorki, a zarazem pierwszy tom serii nosi tytuł Karuzela. Tą radosną informacją Paulina Świst podzieliła się z fanami na swoim facebookowym profilu. Zdradziła również, że chociaż cykl jest nowy, to czytelnicy znajdą tam kilka dobrze znanych im postaci. Tym samym wśród bohaterów pojawi się np. Lilka. Premiera książki przewidywana jest na 14 listopada 2018 roku.

Niestety autorka na razie nie podała więcej szczegółów. Jeśli jednak tylko będziemy wiedzieć nieco więcej na jej temat, od razu Was o tym poinformujemy. Tymczasem obok z przyjemnością prezentujemy Wam okładkę zapowiadanej książki. A w związku z tym, że trzeba na nią jeszcze trochę poczekać, zachęcamy do zapoznania się z twórczością Świst, która ujrzała już światło dzienne.

Jeśli jesteście miłośnikami literatury kryminalnej, a do tej pory było Wam nie po drodze z książkami tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Co mają w sobie jej historie, że cieszą się tak wielkim zainteresowaniem? W swoich książkach Świst zdradza wiele pikantnych szczegółów na temat zakulisowego życia przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości. Znajdziecie tam również mnóstwo akcji i napięcia, które nie opuszcza czytelnika aż do ostatniej strony. Większość książek autorki, które do tej pory pojawiły się na rynku, zyskały status bestsellerów. Znajdziecie je tutaj.

Nikt dziś chyba nie ma wątpliwości, że nowa książka Pauliny Świst osiągnie podobny sukces, znajdziecie ją tutaj.