Nowa książka Ryszarda Ćwirleja, Pójdę twoim śladem - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Ryszarda Ćwirleja, Pójdę twoim śladem - kup na TaniaKsiazka.plNowa książka Ryszarda Ćwirleja to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości autora. Także wielbiciele literatury kryminalnej i sensacyjnej mają sporo powodów do zadowolenia.

Książka Pójdę twoim śladem będzie dostępna w sprzedaży już od 17 stycznia 2019 roku. Należy także dodać, że to już czwarta część niezwykle popularnego i nagradzanego cyklu kryminałów, gdzie głównym bohaterem jest Antoni Fischer. Warto tutaj wspomnieć, że autor otrzymał Nagrodę Wielkiego Kalibru oraz Nagrodę Czytelników Wielkiego Kalibru 2018 roku za poprzednią książkę z serii.

Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego polskiego twórcy, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś jest do tego idealny moment! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Nowa książka Ryszarda Ćwirleja – Pójdę twoim śladem

Tym razem autor ma dla swoich fanów historię o samych początkach policyjnej kariery Fischera.

Jest wiosna 1919 roku. Porucznik Antoni Fischer wraca do Poznania. Ma za sobą służbę w armii pruskiej oraz uczestnictwo w powstaniu wielkopolskim. Mężczyzna został oddelegowany z powstańczego frontu, bo przydzielono mu nową misję. Jego zadaniem jest organizacja i stworzenie w mieście polskiej policji. Z tego powodu już w kilka godzin po przyjeździe do miasta, Fischer staje przed pierwszym w swojej karierze wyzwaniem śledczym.

W budynku dawnej Królewskiej Akademii Niemieckiej, w którym właśnie powstaje Uniwersytet Poznański, pracownicy natrafiają na powieszone zwłoki nocnego stróża. I wszystko wskazuje na to, że ofiara popełniła samobójstwo. Dodatkowo potwierdza to przybyły na miejsce lekarz. Tym samym śledztwo powinno zostać jak najszybciej zamknięte. Jednak Fischera coś niepokoi. W związku z tym postanawia przyjrzeć się sprawie dokładniej. Szybko okazuje się, że młody policjant, bez śledczego doświadczenia, musi rozwiązać zagadkę, z którą nie poradziłoby sobie wielu jego starszych kolegów.

Przypominamy, że nowa książka Ryszarda Ćwirleja będzie dostępna w sprzedaży od 17 stycznia bieżącego roku. Powieść znajdziecie tutaj.

Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się sami, że sukces pisarza nie jest kwestią przypadku. A w związku z tym, że to książka o początkach kariery komisarza, to on niej możecie zacząć swoją przygodę z tą serią. 😉