Nowa księgarnia stacjonarna w Białymstoku

Niewątpliwie zaletą kupowania książek przez Internet jest niska cena, natomiast pewną niedogodnością czas oczekiwania na dostawę. Jednak teraz mieszkańcy Białegostoku i okolic będą mieli niezwykle komfortową sytuację. Kupią książki w cenie “internetowej” i to na miejscu! Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl otworzyła właśnie swoją pierwszą księgarnię stacjonarną. W dniu uroczystego otwarcia odbyła się także niezwykle ważna konferencja Fundacji, z którą księgarnia współpracuje od ponad 3 lat. Sprawdźcie szczegóły.

Nowa księgarnia stacjonarna w Białymstoku – oficjalne otwarcie 

Otwarcie pierwszej księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.plOficjalne otwarcie pierwszej księgarni stacjonarnej TaniaKsiazka.pl miało miejsce 30 października (poniedziałek) w Białymstoku przy ulicy Kolejowej 12E/3 (parter) i tam właśnie będzie można kupić książki w TanioKsiążkowej cenie “od ręki’. Księgarnia robi naprawdę imponujące wrażenie. Półki są podświetlane, w środku panuje miła atmosfera, idealna do zatrzymania się na chwilę i… sięgnięcia po książkę. Na półkach znajdują się zabawne i niezwykle pomysłowe napisy: “Jestem zwycięzcą. Książki, które otrzymały nagrody”. “Nie pamiętam tytułu, ale… okładka była niebieska” i wiele innych! Niezwykle pomysłową półką jest ta, na której znajdziemy bestsellerową książkę i podobne do niej tytuły. Przyznacie, że to naprawdę niezwykle pomysłowe i pomocne? Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Nowa księgarnia stacjonarna w Białymstoku – otwarcie połączone z konferencją fundacji „Pomóż im”.

Otwarcie księgarni zostało połączone z konferencją prasową Fundacji „Pomóż im”. Taniaksiazka.pl już od 3,5 roku współpracuje z Fundacją i przekazuje część zysku uzyskanego z każdej sprzedanej książki na jej rzecz. Do tej pory przekazano aż 180 tys złotych! Każdy z Was dokonując zakupów na stronach księgarni, uczestniczy w tej wielkiej akcji niesienia pomocy najbardziej potrzebującym.

Otwarcie księgarnia TaniaKsiazka.pl

Źródło: Fundacja „Pomóż im”

Podczas konferencji ogłoszono między innymi, że listopad jest oficjalnie Miesiącem Dobroczynności i że będą prowadzone specjalne zbiórki na rzecz bardzo chorych podopiecznych Fundacji. Puszki będą ustawiane w znanych białostockich lokalach usługowych i handlowych. Arnold Sobolewski, Prezes Zarządu Fundacji mówił, że ma nadzieję, że taka puszka nie tylko pozwoli zebrać niezwykle potrzebne pieniążki, ale także będzie impulsem do zajrzenia na stronę Fundacji, poznania jej Podopiecznych i zobaczenia, “na czym naprawdę polega praca na ich rzecz”.

A na pytanie, dlaczego warto pomagać i jak zachęcić innych przedsiębiorców do działań na rzecz Fundacji, Agnieszka Stankiewicz-Kierus, Prezes Zarządu firmy Glosel, właścicielka księgarni TaniaKsiazka.pl i CzaryMary.pl odpowiedziała:

„Uważam, że każdy przedsiębiorca powinien wziąć pod uwagę możliwość wspierania Fundacji i myślę, że jest to prawdziwy powód do dumy i zaszczyt, że część dochodów ze swojej działalności można przekazać na taki cel.”

Jak najbardziej się pod tym podpisujemy!

Agnieszka Stankiewicz-Kierus, Łukasz Kierus

Źródło: Fundacja „Pomóż im”

Nowa księgarnia stacjonarna w Białymstoku – zajrzyjcie koniecznie!

Jeżeli będziecie w Białymstoku lub jesteście mieszkańcami tego pięknego miasta, zajrzycie koniecznie na Kolejową. Znajdziecie tam  same bestsellery, nowości, książki polecane i to w internetowych cenach!

Zachęcamy Was także do wspierania działań Fundacji. Dokonując zakupów na TaniaKsiazka.pl, już uczestniczycie w zbiórce pieniędzy, a  dodatkowo możecie przekazać np. 1% podatku na jej rzecz. Szczegóły znajdziecie na stronie Fundacji>>>