KsiążkaPolecamyPromocje

Nowa promocja na książki – 11 tysięcy produktów do 37%

Nowa promocja na książki

Pamiętacie tę tajemniczą promocję zapowiedzianą przez TaniaKsiazka.pl na 5 lipca? Jeżeli nie, tutaj znajdziecie informację: KSIĄŻKI TANIEJ – TYM RAZEM 11 TYSIĘCY TYTUŁÓW! W każdym razie właśnie ujawniono wszystkie szczegóły. W dniach od 5 do 11 lipca będzie można kupić 11 tys.(!) produktów z rabatem do 37%! A wśród przecenionych książek: bestsellery, nowości i książki z każdego możliwego gatunku. Książkoholicy szykujcie się na zaczytane wakacje!

czytanie na plaży

Nowa promocja na książki – jest w czym wybierać

Promocja

11 tysięcy produktów – taka liczba robi wrażenie. Żeby łatwiej było się zorientować wśród książek, które biorą udział w promocji i znaleźć dokładnie taką, jaka Was interesuje, skorzystajcie z opcji sortowania według kategorii. Wejdźcie na stronę z promocją, którą znajdziecie TUTAJ. Kategorie znajdują się po lewej stronie od listy produktów i informacji o promocji. Są wśród nich np. Beletrystyka i literatura piękna czy Dla dzieci. Dzięki temu szybko odnajdziecie tytuły i poszczególne gatunki książek, które należą do Waszych ulubionych.

13 powodów - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Tymczasem już pierwsza lista robi wrażenie. Otwiera ją książka: 13 powodów Ashera Jaya, bestseller dla młodzieży, na którego podstawie niedawno powstał głośny serial, wyprodukowany przez NETFLIX. Książka porusza bardzo trudne tematy, jednocześnie jest świetnie napisana. Na pierwszej stronie znajduje się także bestsellerowa Seria z komisarzem Forstem, tom 4. Deniwelacja, autorstwa genialnego Remigiusza Mroza. Autor słynie z tego, że pisze bardzo dobre książki, jednocześnie wydaje ich całkiem sporo. Właśnie w zapowiedziach ukazała się najnowsza książka autora, niebędąca elementem żadnej wcześniejszej serii: Czarna Madonna.

11 tysięcy produktów do 37% – wiele smakołyków

Chandler - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Na pierwszej stronie znajdziecie także popularne tytuły literatury erotycznej: Uwikłani. Chandler. To piąty tom bestselerowej serii Laurelin Paige, autorki niezwykle cenionej w Polsce i na świecie. Tym razem dowiemy się, jakie tajemnice skrywa młodszy brat słynnego Hudsona, równie śmiały i przebojowy, nie mniej intrygujący.

W promocji znajdziecie także takie hity jak: Nowa jadłonomia Marty Dymek, bestsellerową książkę kucharską, której popularność świadczy o tym, że Polacy uwielbiają zdrową i różnorodną kuchnię. Z kolei Opowieść podręcznej Margaret Atwood to książka, która ponownie stała się tematem dyskusji literackich na całym świecie. A to za sprawą, niedawnej ekranizacji. Jest to książka będąca: “Wstrząsającą antyutopią o piekle kobiet.”

11 tysięcy produktów do 37% – także poradniki

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały... - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!W ostatnim czasie wielu rodziców sięga po poradniki rodzicielskie takie jak: Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły Adele Faber i Elaine Mazlish. Dzięki takim książkom rodzice przede wszystkim dowiadują się, jak nie popełniać błędów przy wychowywaniu dzieci. Okazuje się, że większości problemów można łatwo uniknąć, a zachowanie dzieci jest głównie reakcją na nasze postępowanie i lepsze lub gorsze metody wychowawcze.

W promocji znalazło się także liczne grono fantastycznych książek dla dzieci mi.in: Pax Sary Pennypacker. To tytuł znany i ceniony w literaturze światowej. Autorce udało się w jednej opowieści połączyć ze sobą fantastycznych bohaterów, ciekawą opowieść i trudne tematy, o których nie jest łatwo rozmawiać z dziećmi takie jak wojna.

Duchowe życie zwierząt - sprawdź an TaniaKsiazka.pl!Nie przegapcie także Duchowe życie zwierząt. Edycja limitowana. Książki Petera Wohllebena to nie tylko czytelniczy fenomen ostatnich miesięcy, ale także początek trendu eko-literatury, w której autorzy zwracają uwagę na niezwykły świat roślin i zwierząt wokół nas.

Zapoznajcie się z nową promocyjną listą Taniej Książki i wybierzcie Wasze kolejne, wspaniałe czytelnicze zdobycze. 🙂 Miłych wakacji w fantastycznym świecie książek.

Całą listę 11 tys. produktów znajdziecie TUTAJ.

promocja