Tu jesteśmy - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowe wydanie książki pt. Tu jesteśmy. Kosmiczne wyprawy, wizje i eksperymenty pojawi się w sprzedaży już 8 lutego 2018 roku. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby poznać zaskakujące działanie wszechświata. Przystępna forma i treść sprawiają, że nawet młodsi Czytelnicy zainteresują się tym tematem. A niezwykłe ciekawostki i fakty ubarwiają przepiękne ilustracje Oli i Daniela Mizielińskich, które znane są na całym świecie. Jeśli zatem do tej pory zastanawialiście się, jak obudzić w Waszych pociechach ciekawość świata, teraz macie przed sobą świetne rozwiązanie. Koniecznie to sprawdźcie i przekonajcie się, że książki edukacyjne mogą być naprawdę interesujące i niezwykle przebojowe!

Nowe wydanie książki pt. Tu jesteśmy – z tą książką każdy stanie się kosmicznym odkrywcą

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że badanie kosmosu należy do jednego z największych wyzwań ludzkości. Na szczęście mamy wielu świetnych naukowców, którzy prześcigają się w pomysłach na to, jak wydrzeć wszechświatowi jego tajemnice. W odnowionej wersji popularnej książki Czytelnicy będą mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o gwiazdach, planetach, czarnych dziurach czy międzynarodowej stacji kosmicznej i wyprawie na Marsa. To jednak oczywiście nie wszystko! Wśród poruszanych tematów znajdują się także sondy kosmiczne, teleskopy i rakiety. Odbiorcy dowiedzą się wszystkich najbardziej niezwykłych misjach, eksperymentach i wizjach. A wszystko to ma jeden cel – odkrywanie tego ogromnego i tajemniczego świata, w którym nasza planeta jest zaledwie małą kropką.

Tu jesteśmy. Kosmiczne wyprawy, wizje i eksperymenty Aleksandry i Daniela Mizielińskich to doskonała pozycja dla wszystkich małych odkrywców. Książka pobudzi ich ciekawość i nie zniechęci trudnymi i niezrozumiałymi zagadnieniami. A mistrzowskie rysunki z pewnością pomogą wyobraźni i doskonale wpłyną na rozwój kreatywności. Bo kto powiedział, że kosmiczna wiedza musi być nudna i ciężka? Autorzy zapewniają ogromną dawkę niezwykłych ciekawostek i faktów, które zaskoczą nawet dorosłych!

Nowe wydanie książki pt. Tu jesteśmy. Kosmiczne wyprawy, wizje i eksperymenty znajdziecie tutaj. Przypominamy również, że premiera przewidywana jest na 8 lutego bieżącego roku. Gorąco polecamy!