Chcę byc kimś - kup na TaniaKsiazka.pl

Część trzecia popularnej książki pt. Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone to nie lada gratka dla wszystkich miłośników serii stworzonej przez Michała Zawadkę. Premiera wspomnianej pozycji przewidywana jest na 27 lutego 2018 roku i z pewnością przypadnie do gustu Czytelnikom, którzy poszukują motywujących poradników. Warto tutaj dodać, że nie jest to klasyczna literatura tego typu. Bo oprócz rad o tym, jak radzić sobie ze światem i samym sobą, odbiorcy znajdą tu cenne wskazówki, które pozwolą zmienić sposób myślenia i wskażą, na Waszą wyjątkowość. Jeśli do tej pory nie słyszeliście o Michale Zawadce, koniecznie nadróbcie zaległości! Gwarantujemy, że warto.

Część trzecia popularnej książki pt. Chcę być kimś – relacje, bariery komunikacji i autorytety

Prezentowana dziś książka doskonale sprawdzi się w rozwoju osobistym młodzieży, bo to pierwsza tego typu literatura z praktycznymi radami. Nie jest tajemnicą, że okres dorastania to nierzadko czas buntu. I jeden z najtrudniejszych momentów w życiu każdego nastolatka i jego rodziców. Na tym etapie człowiek jest wyjątkowo podatny na błędy. Zaczynają się eksperymenty, pojawiają się pierwsze wątpliwości na temat naszego miejsca w społeczeństwie. Na horyzoncie też zaczyna majaczyć przyszłość i pierwsze ważne decyzje, które uwarunkują to, kim będziemy później. Ale w tym czasie jeszcze nie do końca wiemy, co tak naprawdę chcielibyśmy robić w przyszłości.

W najnowszym tomie ze słynnej serii autor skupia się na kwestiach relacji, bariery komunikacji i autorytetów. Jasno i konkretnie wyjaśnia te zagadnienia i tłumaczy, na czym polegają zamiany, zachodzące w nich podczas dojrzewania. Michał Zawadka śmiało twierdzi, że w każdym tkwi ogromny potencjał, niezależnie od wieku i doświadczenia. A jego wydobycie jest kluczowym zadaniem dorosłych. I nikt nie ma prawa umniejszać waszej wartości lub twierdzić, że jest inaczej.

Część trzecia popularnej książki pt. Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone znajduje się tutaj. Gorąco polecamy i przypominamy, że dostępna będzie w sprzedaży od 27 lutego bieżącego roku.