Krew - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Bartosza Szczygielskiego nosi tytuł Krew i jest już dostępna w sprzedaży. Książka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom polskich kryminałów. Fanów twórczości pisarza z pewnością nie trzeba przekonywać, by sięgnęli po tę powieść. Szczygielski udowodnił już, że posiada ogromny talent debiutem pt. Aorta. Wówczas sama Katarzyna Bonda zachwycała się nad pomysłem i warsztatem pisarza. Warto tutaj również wspomnieć, że autor jest dwukrotnym laureatem Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście okazji sięgnąć po jego twórczość, koniecznie nadróbcie zaległości.

Nowość od Bartosza Szczygielskiego – Krew

Najnowsza książka to już kolejna część z serii, w której występuje Gabriel Byś. Mężczyzna po udziale w strzelaninie, chwilowo został odsunięty od wszystkich spraw. Za sprawą biegłego bohater trafił na obserwację psychiatryczną. Okazuje się, że w szpitalu psychiatrycznym życie płynie zupełnie innym rytmem. Nikt nie może liczyć tu na anonimowość, a dociekliwy wzrok pacjentów znajdzie Cię w każdym zakątku. Nic jednak nie wskazuje na to, by codzienna nuda miała zostać zachwiana przez niespodziewane wydarzenia.

Jak jednak wiadomo, życie i los bywają przewrotne. Na terenie szpitala w Tworkach dochodzi do makabrycznego odkrycia – znaleziono ludzkie serce. Nic dziwnego, że takie wydarzenie wzbudza ogromną sensację, którą interesuje się również Gabriel Byś. Trudno jednak jest poprowadzić rzetelne śledztwo w pojedynkę, w dodatku w takim miejscu. Bohater jednak robi co w jego mocy, by odnaleźć sprawcę. Jednak jego prywatne śledztwo staje się coraz bardziej skomplikowane przez osoby, które niespodziewanie pojawiają się na terenie szpitala. Zgodnie twierdzą, że nie jest to morderstwo, a cud. A wszystkie ich działania prowadzą do zamknięcia sprawy. Jednak komisarz nie ma zamiaru poddać się tej presji, a wkrótce dochodzi do kolejnego zabójstwa. Jednak wszystko staje się coraz bardziej zagmatwane. Byś z trudem już rozpoznaje, co jest prawdą, a co wymysłem mózgu otępiałego przez silne leki.

Nowość od Bartosza Szczygielskiego pt. Krew znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom dobrych, wciągających kryminałów z nieoczywistym rozwiązaniem i intrygującą fabułą.