Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka pt. Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce w sprzedaży pojawi się 16 stycznia 2018 roku. Każdy, kto interesuje się literaturą faktu, powinien zwrócić uwagę na tę właśnie pozycję. Jeden z najsłynniejszych, polskich antyterrorystów postanowił udzielić szczerego wywiadu. W dzisiejszej dobie, gdy niemal z każdej strony świata dobiegają nas informacje o kolejnym zamachu terrorystycznym, ta książka jest doskonałą inwestycją. Jak na całą tę sytuację zapatruje się mistrz w dziedzinie zwalczania masowych zagrożeń? W książce, którą dzisiaj prezentujemy, znajduje się wiele aspektów, o których nie usłyszymy z mediów. To doskonałe źródło informacji o tym, jak się zachować w sytuacji zagrożenia i co tak naprawdę nam grozi ze strony zamachowców. Oraz kilka cennych wskazówek, jak odnaleźć się w dzisiejszym świecie, gdzie zagrożenie terrorystycznym atakiem stało się częścią życia w wielkich miastach.

Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce w rozmowie z Krzysztofem Pyzią

To zaskakujące, ile szokujących opowieści znajduje się w tej książce. Na jaw wyjdą biznesy polityków z siatką terrorystyczną i kulisy ukrywania się w Polsce Abu Nidala, nazywanego poprzednikiem Bin Ladena. Czytelnicy będą miel również okazję przekonać się, jak wyglądają pertraktacje z porywaczami samolotów. Poznają także prawdę o tym, jak przebiegało spotkanie najgroźniejszych terrorystów, które miało miejsce w naszym kraju, w 2002 roku. A czy wiedzieliście, że w Warszawie miał miejsce zamach na Abu Dauda, palestyńskiego ekstremistę? Słyszeliście o zamachu bombowym na lotnisku Okęcie w dniu, kiedy Lech Wałęsa został wybrany na prezydenta Polski? Jerzy Dziewulski zdradzi całą niewygodną prawdę o systemie ochrony polskich lotnisk. Gwarantujemy, że te opowieści sprawią, że znacznie uważniej zaczniecie przyglądać się otoczeniu. Bo te wszystkie historie miały miejsce wśród codziennego życia tysięcy polaków.

Ale nie chodzi o to, by wywołać strach i panikę, bo na tym najbardziej zależy terrorystom. Aby skutecznie ich zwalczać, należy pokazywać ludziom zagrożenia oraz uczyć ich, jak reagować w kryzysowych sytuacjach. Autorzy tej książki wyznają zasadę, że im mniej wiedzy, tym więcej strachu. Dlatego też zależy im na tym, aby nie zakłamywać rzeczywistości i przygotować społeczeństwo na ewentualne zagrożenie ze strony terrorystów.

Książkę pt. Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce znajdziecie tutaj.