Martwi za życia - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Grahama Mastertona na polskim rynku pojawiła się już dziś, 31 stycznia 2018 roku i nosi tytuł Martwi za życia. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośników thrillerów i literatury sensacyjnej. Fani twórczości Mastertona mają dodatkowe powody do zadowolenia. W najnowszej książce autor po raz kolejny powraca do słynnej detektyw Katie Maguire. Jeśli zatem do tej pory nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że ta historia przyprawi Was o zimny dreszcz grozy. Ponadto do ostatniej strony trzyma w napięciu i niepewności, by na koniec zaskoczyć zakończeniem. Koniecznie to sprawdźcie!

Nowość od Grahama Mastertona – Martwi za życia

Główna bohaterka, Katie Maguire to ambitna, irlandzka policjantka, która boryka się z niepoukładanym życiem prywatnym. Od dłuższego czasu, niczym cień, ciągnie się za nią trauma, z którą bardzo trudno jej się pogodzić. Ponadto w pracy trafia na coraz bardziej skomplikowane śledztwa, a ich rozwikłanie wydaje się niemal niemożliwe. Jednak Maguire doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej roli – musi za wszelką cenę doszukiwać się prawdy. Nawet jeśli to oznacza, że bohaterka będzie musiała wskrzesić zmarłych. Zrobi to, by uratować kolejne potencjalne ofiary przed szponami brutalnego zabójcy.

Martwi za życia to już 7 tom przygód wspomnianej detektyw. Czytelnicy po raz kolejny wraz z bohaterką przeżyją mnóstwo trudnych chwil i skomplikowanych śledztw. Tym razem Katie Maguire będzie musiała zmierzyć się z przemytem narkotyków i dopalaczy. Ale to nie jedyny problem. Z hoteli dla psów ktoś uprowadza aż 26 czworonogów z rodowodem, po czym zostaje zastrzelony. W tym samym czasie do zaginionych dołącza 19-letnia Siobhn O’Donohue, którą ostatni raz widziano pod klubem Eclipse. Ponadto bohaterka właśnie zdaje sobie sprawę z tego, że jej płomienny romans z młodszym kochankiem właśnie się wypala…

Przypominamy, że nowość od Grahama Mastertona pt. Martwi za życia będzie dostępna w sprzedaży już od 31 stycznia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom wciągających i nieoczywistych thrillerów.