Uczeń i śmierć - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od J.D. Robb to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników literatury kryminalnej. To także świetne informacje dla fanów twórczości Nory Roberts. Dlaczego? Otóż nie wszyscy może o tym wiedzą, ale to właśnie ta bestsellerowa pisarka ukrywa się pod wspomnianym pseudonimem. A warto tutaj wspomnieć, że Roberts jest autorką ponad dwustu powieści, które sprzedały się w nakładzie liczącym ponad pięćset milionów egzemplarzy! Robi wrażenie, prawda? Każda jej nowość niemal szturmem wdziera się na szczyt bestsellerowej listy New York Timesa. Teraz, jako J.D. Robb na ręce Czytelników składa nową opowieść pt. Uczeń i śmierć. Koniecznie to sprawdźcie, jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki.

Nowość od J.D. Robb, czyli Uczeń i śmierć

Na zatłoczonym lodowisku w Central Parku dochodzi do tragedii. Padają trzy strzały, jeden po drugim i są one niezwykle celne. W jednej chwili życie tracą trzy osoby: młoda łyżwiarka, lekarz i nauczyciel. Wydaje się oczywiste, że ofiary nie mają ze sobą nic wspólnego. Jednak to tylko pierwsze, mylne wrażenie.

Porucznik Eve Dallas, pracując w nowojorskiej policji od lat, miała do czynienia z wieloma morderstwami. Nigdy jednak nie zetknęła się z tak szokującą zbrodnią. Kobieta nie ma wątpliwości, że zabójcą jest doskonale wyszkolony snajper. W dodatku posługuje się taktycznym karabinem laserowym, a kiedy pociągał za spust, znajdował się daleko od lodowiska. Na liście budynków, z których mógł oddać strzały, znajduje się mnóstwo pozycji, a właściwe wytypowanie miejsca graniczy niemal z cudem. Za to znacznie łatwiej jest poszukiwać osób o tak niezwykłych umiejętnościach. Do grona podejrzanych mogą zaliczać się jedynie policjanci, wojskowi i zawodowi zabójcy.

Mąż policjantki, multimiliarder i geniusz komputerowy, Roarke, pomaga kobiecie odnaleźć budynek, z którego oddano strzały. Dallas wkrótce trafia na miejsce i odkrywa, że ma do czynienia nie z jednym, a z dwoma snajperami. To uczeń i mistrz. A każdy z nich realizuje swój własny plan. Central Park to jedynie rozgrzewka. Bardzo szybko pojawia się kolejny atak, który wstrząsa miastem i szybko wychodzi na jaw, że to dopiero początek wstrząsających zdarzeń.

Nowość od J.D. Robb pt. Uczeń i śmierć znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!