Czerwony parasol - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Książka pt. Czerwony parasol to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników kryminałów i literatury sensacyjnej. Co więcej, historia ta została stworzona na podstawie autentycznych wydarzeń, wprost z akt służb specjalnych. Jeśli zatem poszukujecie powieści, która zapewni Wam mnóstwo emocji, trafiliście idealnie. Wiktor Mrok stworzył książkę, która do ostatniej strony trzyma w napięciu i zaskakuje zakończeniem. A wartka akcja sprawi, że nawet najbardziej wymagający Czytelnik nie będzie się nudził. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Czerwony parasol – opis fabuły

W tle majaczy zimowa Moskwa. Główną bohaterką powieści jest siedemnastoletnia Tatiana. Dziewczyna właśnie wraca z treningu gimnastyki i nie ma pojęcia, że za chwilę jej życie zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. We własnym domu, w bogatej dzielnicy miasta, dziewczyna odnajduje ciała zamordowanych rodziców i siostry. Jednak w jej sercu nie ma miejsca na rozpacz. Nie pozwala sobie na emocje i szybko bierze się w garść za sprawą twardego, sportowego charakteru. A w domowej skrytce odkrywa tajemnicze ampułki i pendrive’a.

Wobec tego, co zgotował Tatianie los, dziewczyna musi dorosnąć szybciej, niż jej rówieśniczki. Na jej barkach spoczywają teraz decyzje, które zadecydują nie tylko o jej życiu. Bohaterka ma wpływ na znacznie więcej. Czy tak młoda osoba podoła ciężkiej próbie? Czy okaże się bezwzględna? Czy zabije z zimną krwią? Sportowe zacięcie może być doskonałą cechą, jeśli chodzi o to, by jak najlepiej wykonać zadanie.

Wiktor Mrok stworzył niepowtarzalną, mroczną i zaskakującą opowieść. Doskonale łączy ona w sobie wątki polityczno-historyczne, które stanowią tło szpiegowskiej i kryminalnej akcji. Wydarzenia nie ograniczają się do jednego miejsca, Czytelnik wraz z bohaterami wędruje po różnych krajach i kontynentach. I wraz z nimi odkrywa tajne metody działania służb specjalnych.

Książkę pt. Czerwony parasol znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ja wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i sensacyjnej. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający wielbiciel gatunku znajdzie tu coś dla siebie. Nie zwlekajcie ani chwili i koniecznie sięgnijcie po tę historię.