Ty, ja i fejs - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Odświeżone wydanie książki Ty, ja i fejs to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Jaya Ashera. Tak, tak, ten bestsellerowy pisarz stworzył prezentowaną dziś powieść wraz z Carolyn Mackler. Co więcej, Publishers Weekly okrzyknął tę historię jedną z najlepszych książek 2011 roku. Dziś, dzięki książce pt. 13 powodów i jej ekranizacji, Jay Asher jest znany na całym świecie. Nic więc dziwnego, że wydawcy zdecydowali się na odświeżenie starszej powieści autora. Dlatego to doskonała okazja dla wszystkich, którzy do tej pory niewiele słyszeli o wcześniejszych dziełach pisarza. Drodzy Czytelnicy, z przyjemnością informujemy, że Ty, ja i fejs z zupełnie nową okładką na polskim rynku pojawi się 23 stycznia bieżącego roku. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością Ashera, koniecznie nadróbcie zaległości! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Odświeżone wydanie książki Ty, ja i fejs – kilka słów o fabule

Chociaż dzisiaj trudno wyobrazić sobie istnienie Internetu bez Facebooka, warto pamiętać, że nie zawsze był to tak popularny i znany serwis. Właśnie w takich czasach rozgrywa się akcja powieści, którą mamy przyjemność Wam dziś prezentować.

Głównymi bohaterami są Josh oraz Emma, para przyjaciół, których relacje w ostatnich miesiącach znacznie się pogorszyły. Jest rok 1996 i mało kto wie, czym jest Facebook. Więc kiedy Emma i Josh otwierają przeglądarkę i wpisują adres popularnego w obecnych czasach portalu społecznościowego, widzą przyszłość. Mogą śledzić swoje aktualne wpisy aż 15 lat do przodu. A co najważniejsze, mają wgląd w to, z kim utrzymują obecnie relacje i kto wydaje się w ich przyszłym życiu najważniejszy. Na podstawie tych informacji przyjaciele próbują zmieniać swoje obecne życie tak, by ich przyszłość wyglądała zupełnie inaczej niż ta, malująca się na „ścianie” Facebooka.

Wszystko to sprawia, że Emma zaczyna niebezpieczną grę z losem. Dziewczyna nie chce w przyszłości być nieszczęśliwa. Odkrywa również, że za każdym razem, gdy zrobi coś, czego wcześniej nie zrobiła, w jej otoczeniu zachodzą pewne zmiany. Jednak jak długo można oszukiwać przeznaczenie?

Odświeżone wydanie książki Ty, ja i fejs znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!