Cień - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Adama Przechrzty wiąże się z popularną serią pt. Materia Prima. Prezentowana dziś książka Cień to już jej trzecia część. W sprzedaży będzie dostępna od 20 czerwca 2018 roku i z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników twórczości autora. Historie, tworzone przez pisarza zaliczane są do gatunku sensacyjno-fantastycznego. Za co pokochali go Czytelnicy w całym kraju? Bez wątpienia za niebanalny styl i umiejętne połączenie wątków historycznych z literacką fikcją. Jeśli zatem powieści sensacyjne i fantastyczne znajdują się w kręgu Waszych czytelniczych zainteresowań, koniecznie sprawdźcie pozycje tego autora. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Nowość od Adama Przechrzty – Cień

Rzeczypospolita Warszawska wciąż stara się ze wszystkich sił utrzymać neutralność. Nie jest to jednak łatwe, kiedy balansuje między dwiema potęgami – Rosją i Niemcami. Nic więc dziwnego, że młoda republika ma coraz więcej problemów. Bezpośredni wysłannicy Szepczących zaczynają pojawiać się w enklawach. A słowo mocy, które dało Polakom zwycięstwo, jest już dobrze znane wszystkim stronom konfliktu. Ponadto Samarin i Rudnicki zostają wciągnięci w wir politycznych i towarzyskich intryg. A to nie jedyne, ani nawet największe, niebezpieczeństwo, z którym przyjdzie im się zmierzyć. Pojawia się bowiem ktoś, kto poprzysiągł ich zabić. I wszystkich takich jak oni. Okazuje się też, że zarówno w Berlinie, jak i w Sankt Petersburgu rośnie przekonanie, że to najlepsza pora, by zaatakować.

Polska armia skrupulatnie przygotowuje się do ostatecznego starcia. Jednak jej dowódcy doskonale zdają sobie sprawę, że mają nikłe szanse wobec armii wroga, która jest dwudziestokrotnie większa. W takim wypadku nawet najbardziej dopracowana strategia nie daje nadziei. Tylko czas pokaże, kto umrze, a kto przeżyje…

Przypominamy, że nowość od Adama Przechrzty pt. Cień będzie dostępna od 20 czerwca bieżącego roku. Poniżej z przyjemnością prezentujemy Wam całą serię Materia Prima:

Tom I – Adept.

Tom II – Namiestnik.

Tom III – Cień.

Jeszcze raz gorąco polecamy książki tego autora wszystkim, którzy uwielbiają literaturę sensacyjną, połączoną z elementami fantasy.