Nowość od Alicji Sinickiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek literatury kobiecej. Warto tutaj dodać, że nie jest to kolejny, oczywisty romans. Autorka jak zawsze zachwyca i zaskakuje swoje odbiorczynie i tym razem serwuje im niezwykle sensacyjną historię miłosną. Tym samym nawet najbardziej wymagające czytelniczki znajdą w tej powieści coś dla siebie. Książka pt. Winna będzie dostępna w sprzedaży już od 13 lutego 2019 roku. Jeśli do tej pory było wam nie po drodze z twórczością tej polskiej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Zaintrygowane? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem stworzyła Sinicka.

Nowość od Alicji Sinickiej – kilka słów o powieści

Główną bohaterką powieści jest 25-letnia Wendy. Dziewczyna czuje się, jakby żyła w potrzasku. Ponieważ z jednej strony kontrolują ją jej własny ojciec i nieustannie wpędza ją w niegasnące poczucie winy. Z drugiej strony jest mężczyzna, którego pokochała jak nikogo przedtem, a który właśnie wbił jej nóż w serce.

Wszystko wskazuje na to, że mężczyźni z jej życia konsekwentnie ją zawodzą i ranią. Mimo to Wendy postanawia dać szansę Jimowi, przystojnemu wojskowemu, który przypadkiem trafił do jej pogmatwanego życia. Czy stanie się on szansą bohaterki na to, by w końcu była szczęśliwa?

Jim pozornie okazuje się wszystkim tym, czego potrzebuje Wendy. Szybko jednak okazuje się, że mężczyzna wcale nie ma tak dobrych zamiarów, jak mogłoby się wydawać. Tym samym bardzo szybko może okazać się, że dotychczasowe troski dziewczyny są błahostką, wobec zagrożenia, przed jakim staną jej bliscy i ona sama.

Przypominamy, że nowość od Alicji Sinickiej będzie dostępna w sprzedaży od 13 lutego bieżącego roku. Książkę pt. Winna znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i romansów, z elementami sensacji. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej sukces nie jest kwestią przypadku. Najnowsza książka Alicji Sinickiej ma szansę powtórzyć osiągnięcia pierwszej powieści pisarki, która w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera. Koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś pozycję i dajcie nam znać, co o niej myślicie!