Healthy mama - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Anny Lewandowskiej Healthy mama - kup na TaniaKsiazka.plHealthy mama – taki tytuł nosi nowość od Anny Lewandowskiej. Ekspertka od zdrowego żywienia i ceniona trenerka, tym razem przygotowała coś dla wszystkich kobiet, przygotowujących się do ciąży.

Bez wątpienia jest to jedna z tych pozycji, które powinny znaleźć się w domowej biblioteczce każdej przyszłej mamy. Jak z pewnością wielu z was wie, Anna Lewandowska niedawno sama została szczęśliwą mamą małej Klary. Z tego powodu, tym bardziej możecie być pewne, że za jej poradami stoi doświadczenie i ogromna wiedza w temacie. Książka światło dzienne ujrzy 16 czerwca 2017 roku.

Nowość od Anny Lewandowskiej – poradnik zdrowej mamy

Healthy mama to zbiór nieocenionych i ważnych wskazówek, nie tylko żywieniowych. Oprócz doświadczenia Anny Lewandowskiej, Czytelniczki będą miały okazję zetknąć się z radami i opiniami wybitnych specjalistów i lekarzy.

Sama autorka zdradza sama, że inspiracją do napisania tej książki były słowa lekarza podczas jednej z wizyt kontrolnych. Uznał on, że wyniki są tak dobre, iż kobieta powinna zapisywać to, co je, by było to wskazówkami na przyszłość. Anna wzięła sobie tę radę do serca i postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem z innymi.

Co znajdziecie w tej książce? Przede wszystkim zdrowe, smaczne i proste posiłki, które zapewnią dobre samopoczucie zarówno mamie, jak  i maluszkowi w brzuszku. W dodatku dostarczą wam one potrzebnych składników mineralnych i witamin. Oprócz sprawdzonych przepisów, znajdziecie tu plany treningowe na każdy trymestr ciąży, co pozwoli wam być aktywnymi aż do rozwiązania.

Lewandowska zatroszczyła się także o zdrowie psychiczne przyszłych mam i zdradza co robić, by zawsze być szczęśliwą i wypoczętą. Dowiecie się także, jak zacząć przygotowania do ciąży i o jakie podstawowe badania należy zadbać.

Wszystkie te cenne porady i wskazówki zostały zebrane w jednym miejscu. Co więcej, zostały nie tylko wypróbowane przez Annę Lewandowską, ale poddano je również konsultacjom z najwybitniejszymi specjalistami w danych dziedzinach. Dzięki temu macie pewność, że wszystkie zawarte w niej informacje są bezpieczne dla waszego zdrowia i zdrowia maluszka, którego oczekujecie.

Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!