Pożar zmysłów - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Anny Todd to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają również wielbicielki książek dla kobiet. Ponieważ historie autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek na całym świecie i w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów, stając się międzynarodowymi hitami. Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dzisiaj macie do tego idealną okazję. Nowość od Anny Todd pt. The brightest stars. Pożar zmysłów na polskim rynku będzie dostępna od 5 czerwca 2019 roku. Jesteście ciekawe, czym tym razem Todd zaskoczy swoje wierne fanki? Koniecznie to sprawdźcie, czytając dalej!

Nowość od Anny Todd – kilka słów o fabule

Główną bohaterką powieści jest Karina, która w wieku dwudziestu lat wyprowadza się z rodzinnego domu. Ponieważ chce zacząć żyć na własny rachunek. Za wszystkie oszczędności kupuje mały domek i znajduje pracę w salonie masażu. Tym samym zostawia za sobą trudne dzieciństwo i skomplikowaną relację z ojcem, wymagającym wojskowym. Poza tym bohaterka przysięga sobie, że nigdy nie zwiąże się z wojskowym. Jak jednak wiadomo, los bywa przewrotny i zazwyczaj ma wobec nas swoje plany.

Kael trafia do dziewczyny zupełnie przypadkiem. Karina jednak od razu rozpoznaje, że przystojny żołnierz skrywa w sobie sporo cierpienia, a jego mięśnie są przez to boleśnie napięte. Mimo wcześniejszych postanowień i obietnic przed samą sobą bohaterka daje porwać się rodzącej namiętności. Nie wie jeszcze jednak, że przeszłość Kaela jest pełna mrocznych tajemnic. I tym samym koszmar wojny podąża za nim krok w krok.

Co łączy Kaela z ojcem Kariny, pozbawionym skrupułów tyranem? Komu zaufać, kiedy serce podpowiada jedno, a rozum drugie? Czy Karina zdoła zapomnieć, jak jej skóra płonęła pod dotykiem silnych, żołnierskich dłoni?

Pożar zmysłów - kup na TaniaKsiazka.pl

Przypominamy, że nowość od Anny Todd będzie dostępna na polskim rynku od 5 czerwca bieżącego roku. Powieść pt. The brightest stars. Pożar zmysłów znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!