Ogród kobiet - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Carli Montero to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Powieść przypadnie do gustu przede wszystkim wielbicielkom literatury kobiecej i obyczajowej, z nutą historii w tle. Warto tutaj wspomnieć, że hiszpańska pisarka ma już na koncie kilka bestsellerów, które w błyskawicznym tempie stały się międzynarodowymi hitami. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z jej twórczością, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. Ponieważ jej najnowsza książka pt. Ogród kobiet będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 16 czerwca 2020 roku. Jesteście ciekawe, o czym opowiada? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Ogród kobiet - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Carli Montero – Ogród kobiet, kilka słów o fabule

Czy odkrycie rodzinnych tajemnic to właściwa droga do szczęścia?

Barcelona, początek XXI wieku. Główna bohaterka, Gianna, ma w życiu niemal wszystko, czego mogłaby pragnąć. Odnosi liczne sukcesy jako architekt i romansuje z nieziemsko przystojnym aktorem. Wkrótce jednak przyjdzie jej podjąć decyzje, które zaważą na jej dalszych losach. A ponieważ nie wszystko układa się tak, jakby tego chciała, bohaterka postanawia wyruszyć do Włoch w poszukiwaniu własnych korzeni. Nawet w najśmielszych snach nie mogła przewidzieć, czym skończy się dla niej ta podróż.

Castelupo, początek XX wieku. Na obrzeżach włoskiego miasteczka mieści się stary młyn, który jest domem dla Anice. Ta niezwykła dziewczyna zna się na ziołach i zaklęciach. Poza tym jest zakochana z wzajemnością. I kiedy już wydaje się jej, że szczęście jest tylko o krok, wybucha wojna.

Dwie kobiety, dwa pokolenia, dwa punkty na mapie. Oto splątana historia rodziny Verelli i odkrywania tego, co w życiu najważniejsze: miłości, przyjaźni i miejsca, które nazywamy domem.

Przypominamy, że nowość od Carli Montero pt. Ogród kobiet będzie dostępna w sprzedaży już od 16 czerwca bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośniczkom powieści obyczajowych z nutą historii w tle. Koniecznie to sprawdźcie!