Drobinki nieśmiertwlności - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Drobinki nieśmiertelności – taki tytuł nosi nowość od Jakuba Ćwieka. To nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Autor po raz kolejny udowadnia, że wciąż znajduje się w szczycie formy. A lektury, które składa na ręce odbiorców, odznaczają się najwyższą jakością i niezmiennie wciągają już od pierwszych stron. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji sięgnąć po książki Ćwieka, teraz właśnie jest idealny moment. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował dla swoich fanów!

Nowość od Jakuba Ćwieka – wciągająca podróż po USA

Jeśli literatura faktu, to tylko w najlepszym wydaniu. Jakub Ćwiek zabiera Czytelników w sentymentalną podróż po Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu będziecie mieli okazję zajrzeć do miejsc kultowych, rozpoznawalnych na całym świecie. Ale to także odkrywanie tych zakamarków tego wielkiego kraju, o których nikt dziś już nie pamięta.

Nowość od Jakuba Ćwieka to niezwykle świeży i bardzo odważny portret Ameryki oraz jej mieszkańców. A fakt, że podjął się go rasowy gawędziarz, sprawia, że odbiorca otrzymuje mistrzowską historię. Warto wspomnieć, że w skład Drobinek nieśmiertelności wchodzi kilkanaście opowiadań. Opowiadań, za pomocą których autor dotyka sedna amerykańskości.

Nie powinien dziwić Was fakt, że na barze w przydrożnej restauracji widnieje autograf Johna Wayne`a. Zaskoczeniem nie powinno być również to, że kierowca ogromnego tira jest zupełnie kimś innym, niż wygląda. Ponadto Ćwiek zaprowadzi Was do niezwykłego miasteczka na Dzikim Zachodzie, gdzie Śmierć nie ma wstępu. Wspólnie odkryjecie, co łączy Rocky`ego Balboę z pewnym tajemniczym starszym panem. I poznacie historię starych schodów Georgii. Jest coś jeszcze. Autor reportażu odkrywa tajemnicę nowoorleańskich muzyków, dowiadując się, komu tak naprawdę sprzedają duszę. I co trzeba zrobić, by zostać bogiem w Nowym Jorku.

Jak widzicie, podróż, w którą zabierze Was Jakub Ćwiek, będzie niezwykle fascynująca i pełna zaskakujących odkryć. Zdaje się, że o Ameryce świat wie już wszystko. Polski pisarz udowadnia, że jeszcze wiele jest tam do zobaczenia i opisania.

Książkę pt. Drobinki nieśmiertelności znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!