Orzeł Biały 2 - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Marcina Przybyłka pojawiła się już na polskim rynku wydawniczym. Powieść pt. Orzeł biały 2 światło dzienne ujrzała 30 sierpnia 2017 roku i bez wątpienia jest wyczekiwana przez wszystkich miłośników literatury science fiction. Przybyłek bowiem jak nikt inny potrafi wprowadzić Czytelnika w niezwykły świat i sprawić, że odbiorca zostaje tam na bardzo długo. A kiedy historia dobiega końca, potrzeba kilku dni, by powrócić do rzeczywistości. Jeśli więc do tej pory nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości.

Nowość od Marcina Przybyłka Orzeł Biały 2 - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Marcina Przybyłka – polski bastion w samotnej walce przeciw mutantom

O Polskich żołnierzach krążą legendy na całym świecie. I prawdą jest, że nie wzięły się znikąd. Tym razem Polacy bez strachu stawiają czoła obrzydliwym, zielonym orkom. Członkowie elitarnego batalionu ”Orzeł Biały” obecnie regenerują się po brawurowej akcji za zachodnią granicą. Nikt nie ma wątpliwości, że żołnierze są pod czujną opieką Swaroga. Inaczej nie mieliby szans wyjść z tego konfliktu obronną ręką. Tymczasem starzy rodacy zaczynają się buntować, zazdroszcząc orkom nieśmiertelności. W wyniku tego zakładają ruch Zielona Przyszłość. Wszyscy dookoła uważają, że Perun pomieszał im w głowach. Ale to, co myślą inni jest bez znaczenia w obliczu zagrożenia, jakie stwarzać zaczyna ruch. Jego członkowie chcą wziąć N-Gen i poddać go mutacji. I wiedzą o tym król oraz naukowcy Twierdzy. I przyszedł czas, aby dowiedział się również major Orłowski.

A jeśli chodzi o wschodnich Engelsów to cóż… Siedzą cicho i w spokoju popijają spirytus, zagryzając go pogandogami. I tak naprawdę są Świętowidowi ducha winni. Było tak niemal od zawsze i w tej sprawie raczej próżno szukać jakichkolwiek zmian. Dzieje się jednak coś, co powinno zaniepokoić wszystkich. W pałacowym laboratorium zwłoki Überwundera Roberta Schmidta w nadzwyczajny sposób zaczynają mówić. Ale czy to możliwe, by martwy Engels zachowywał się tak z przypadku, bez niczyjej ingerencji?

Przypominamy, że powieść pt. Biały Orzeł 2 pojawiła się już na rynku 30 sierpnia bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!