Zapowiedzi na wrzesien z Wydawniectwem Kobiecym

Wrzesień to miesiąc szalonych zapowiedzi literackich. Wydawnictwa wychodzą do Czytelników z coraz bardziej fascynującymi propozycjami książkowymi z różnych gatunków. Tym razem zaprezentujemy Wam najciekawsze zapowiedzi książkowe z Wydawnictwem Kobiecym. Znajdziecie wśród nich powieści z gatunku literatury obyczajowej i romansu. To doskonałe propozycje na wieczory przy kubku herbaty lub kawy. Jesteśmy pewni, że poniżej zaprezentowane książki przypadną Wam do gustu!

Zapowiedzi książkowe na wrzesień z Wydawnictwa Kobiecego

1. Szczypta miłości – Amanda Prowse. Premiera: 15 wrzesień 2017

Amanda Prowse, mistrzyni literatury kobiecej powraca z kolejną rewelacyjną powieścią obyczajową. Tym razem zamierza pokazać, że w pogoni za szczęściem czas nie gra roli. Nigdy nie jest na to za późno.

Pru Plum to ponad sześćdziesięcioletnia elegancka kobieta, która używa najlepszych perfum i korzysta z usług najlepszego fryzjera w mieście. Jest także właścicielką niezwykle modnej piekarni, która przynosi jej ogromne zyski. Można by przypuszczać, że to pewna siebie i bardzo szczęśliwa bizneswoman. Niestety pozory mylą. Aby zdobyć pozycję, jaką ma teraz, w przeszłości dopuściła się kilku niezbyt właściwych czynów. Jeśli wyszłyby na jaw, byłaby zrujnowana. Dlatego zamierza zrobić wszystko, aby jej sekrety nie ujrzały światła dziennego. Tym bardziej, że właśnie po raz pierwszy w swoim życiu się zakochała.

Szczypta miłości to niezwykle urocza i romantyczna książka, która wciąga Czytelnika od pierwszej do ostatniej strony. Na pewno się nie zawiedziecie!

2. Ladies Man – Katy Evans. Premiera: 21 wrzesień 2017

Katy Evans to jedna z najbardziej poczytnych autorek literatury kobiecej. Jej serie Manwhore i Real zyskały uznanie na całym świecie. Zostały przetłumaczone na 12 języków i stawały się kolejno światowymi bestsellerami.

Ladies man to powieść przez GoodReads.com określona najlepiej ocenianą książką erotyczną w historii. Tahoe Roth to typowy badboy. Niezwykle przystojny, który może mieć każdą dziewczynę, jaką tylko zapragnie. Nie uznaje jednak chodzenia na randki i długotrwałych związków. Uwielbia natomiast łamać serca zakochanych w nim kobiet, co zresztą wychodzi mu bardzo dobrze.

A Gina jest jego przyjaciółką. Kiedyś oboje oczekiwali czegoś więcej od siebie, ale najpierw on odrzucił ją, a potem ona jego. I nic z tego nie wyszło. Wciąż jednak między nimi utrzymuje się chemia. Fantazjują o sobie, a jednak wciąż pozostają przyjaciółmi. Gina jednak wie, że jedyny mężczyzna, którego naprawdę pragnie to Tahoe Roth. Czy dziewczyna usidli w końcu upartego i niedostępnego Tahoa? Jak rozwinie się ich relacja?

3. Bracia Slater. Tom 1. Dominic – L.A. Casey. Premiera: 22 wrzesień 2017

L.A. Casey to autorka niezwykle popularnej za granicą serii z gatunku powieści erotycznych zatytułowanej Bracia Slater. Dotychczas poza granicami kraju ukazało się pięć tomów cyklu oraz cztery nowelki. Dominic to pierwszy tom tej serii.

Bronagh Murphy to dziewczyna, która w dzieciństwie straciła rodziców. Zginęli w wypadku, przynosząc jej tym samym wyłącznie ból i cierpienie. Marzy o tym, aby ludzie zostawili ją w spokoju, dlatego też nie zamierza z nikim rozmawiać. Kiedy na swojej drodze spotyka Dominica, jego również zamierza ignorować. Tym samym skupia na sobie całą jego uwagę. W końcu Dominic to mężczyzna, który zawsze jest w centrum uwagi, szczególnie kobiet. Zachowanie Bronagh zaczyna go więc niezwykle pociągać. Tym bardziej, że dziewczyna podoba mu się również fizycznie. Zamierza ją więc zdobyć za wszelką cenę, a jedyny sposób jaki zna, to siła.

Dominic to nie jest grzeczna książka. To książka bez cenzury, pełna przekleństw. Jednak jeśli lubicie wyraziste, często ostre i pewne siebie postacie: dominujących facetów i wyuzdane kobiety to propozycja dla Was.

4. List z przeszłości – Mairi Wilson. Premiera: 6 październik 2017

Lexa to kobieta pokrzywdzona przez los. W jednej chwili jej świat legł w gruzach. Jej matka zginęła w tragicznym wypadku, a kilka dni później umarła jej ukochana niania z dzieciństwa, która zostawiła jej cały swój majątek. Porządkując dokumenty opiekunki, Lexa trafia na informację, przez którą dowie się, że wiele lat żyła w kłamstwie. Z tego powodu wyrusza do Afryki, do egzotycznego Malawi, w poszukiwaniu „własnego ja”. Jednak odkrywając swoją utraconą tożsamość, zaczyna zagrażać jej poważne niebezpieczeństwo, z czego początkowo kobieta nie zdaje sobie sprawy.

List z przeszłości to niezwykle intrygująca i pełna fascynujących zwrotów akcji powieść obyczajowa o poszukiwaniu prawdy o przeszłości i o odkrywaniu często bolesnych tajemnic.

Zapowiedzi, jakie proponuje nam Wydawnictwo Kobiece to rewelacyjne powieści obyczajowe dla kobiet. Znajdziemy w nich romans i wartką akcję. A także mniejszą lub większą dawkę erotyki, w zależności od tematu książki. Dostaniemy szansę śledzenia losów bohaterek, które będą próbowały poznać swoją przeszłość, czy zdobyć wielką miłość. To idealne propozycje na wrześniowe wieczory, dlatego serdecznie je Wam polecamy. Sięgając po nie, nie zawiedziecie się!