Nowośc od Piotra C. - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Piotra C., autora bestsellerowego Pokolenia Ikei, to wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów pisarza i twórcy popularnego bloga. Jego najnowsza książka nosi tytuł Gwiazdor i w ogólnodostępnej sprzedaży pojawi się już od 29 lipca 2020 roku. Piotr C. w najnowszym projekcie po raz kolejny szokuje i zaskakuje czytelników. Możecie więc liczyć na szczerą opowieść o tym, jak wygląda zakulisowe życie warszawskiej „elity” – modelek, celebrytów, eskortek i gwiazd show-biznesu. Przekonajcie się sami, czy jest czego im zazdrościć!

Warto tutaj również wspomnieć, że autor nigdy nie zdradził swojej prawdziwej tożsamości, choć na koncie ma ponad 40 tysięcy sprzedanych egzemplarzy swoich książek. Rzeszę fanów zapewniły mu cięty język, błyskotliwość i inteligencja. A do tego ironiczne poczucie humoru.

Nowośc od Piotra C. - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Piotra C. – Gwiazdor, kilka słów o książce

Autor po raz kolejny udowadnia, że warszawski świat nie ma przed nim tajemnic. Tym samym precyzyjnie obnaża świat współczesnych celebrytów. Śmiało i bez ogródek pisze o tym, o czym nie słychać jest na co dzień. Sztuczny świat mediów społecznościowych i imprezowego życia stoi w sprzeczności z realnymi potrzebami. Ponadto w tej rzeczywistości próżno szukać wyższych wartości. Okazuje się też, że to, czego tak wszyscy zazdroszczą gwizdom show-biznesu, jest misternie wykreowaną iluzją.

Fani twórczości pisarza jeszcze raz mają okazję przeczytać o relacjach międzyludzkich w wielkim mieście. Jednak tym razem Piotr C. na warsztat bierze tych, których znamy z reklam, teledysków czy programów rozrywkowych. Jak naprawdę wygląda ich życie? Czy zwykły śmiertelnik naprawdę ma czego im zazdrościć? Co naprawdę kryje się za blichtrem i życiem w luksusie?

Nowość od Piotra C. pt. Gwiazdor będziecie mogli kupić tutaj już od 29 lipca bieżącego roku. To propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim jego fanom. Poza tym książka zainteresuje także wielbicieli historii obyczajowych, traktujących o show-biznesie. Gorąco polecamy!

Tymczasem tutaj znajdziecie pozostałe książki pisarza. Dajcie nam znać, czy goszczą one w Waszej domowej biblioteczce!