Solista, czyli on, ona i jego żona - nowa książka Piotra C. Solista, czyli on, ona i jego żona

Solista, czyli on, ona i jego żona – kolejna książka popularnego blogera, którego profil na Facebooku – Pokolenie Ikea by Piotr C – ma już prawie 390 tysięcy fanów, od 10 listopada jest już dostępna w księgarniach. Jeśli znasz takie tytuły jego autorstwa jak m.in. Pokolenia Ikea, Pokolenie Ikea. Kobiety, Brud czy Gwiazdor sięgnij po jego najnowsze dzieło. Tym razem będzie o zdradzie w mieście pełnym czarnego humoru, seksu i przemocy. Zanim jednak sięgniesz po ten tytuł, zastanów się, czy na pewno chcesz wiedzieć, dlaczego mężczyźni „realizują się” na boku.Solista, czyli on, ona i jego żona Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Solista, czyli on, ona i jego żona

O zdradzie często się mówi, że to tylko niewinny skok w bok. Czego więcej na temat niewierności w związku małżeńskim dowiemy się z kolejnej książki Piotra C. pt. Solista, czyli on, ona i jego żona ? Głównym bohaterem jest mężczyzn imieniem Wini – właściciel kancelarii prawniczej, który ma rodzinę – żonę i dziecko. Oraz głębokie przekonanie o tym, że cały świat kręci się tylko wokół niego. Biorąc pod uwagę jego zachowanie, można by go nazwać królem życia, który jest na wiecznej imprezie z okazji jego własnej egzystencji. Wini nie boi się sięgać po to, czego pragnie. Realizuje wszystkie swoje zachcianki nie oglądając się na nic i na nikogo. Dlatego też bez mrugnięcia okiem funduje sobie wypasione białe BMW i… kolekcjonuje kolejne młode kochanki. Wyrzuty sumienia? A skąd! Wystarczy mu czarujący uśmiech.

Jednak jego życie nagle ulegnie zmianie, wraz z momentem, gdy rozpocznie flirt z piękną nieznajomą, przypadkowo poznaną w klubie nocnym. Oboje nie wiedzą o sobie kompletnie nic. Wystarczy im znajomość imion i anatomii własnych ciał splecionych w ognistej żądzy. Czy ta przerodzi się w coś jeszcze? Będzie początkiem romansu? Jeśli sięgniesz po książkę Piotra C.  dowiesz się, czy życie Winiego nabierze jeszcze więcej barw, czy może jednak przerodzi się w koszmar.

Książkę Solista, czyli on, ona i jego żona zamówisz w tym miejscu.

Czytaj także: