Swing Time - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Zadie Smith w sprzedaży na polskim rynku pojawi się już 9 października bieżącego roku i nosić będzie tytuł Swing Time. To bez wątpienia świetna wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarki. Smith serca Czytelników na całym świecie skradła książkami, w których porusza trudne i często kontrowersyjne tematy. Co więcej, robi to z godnymi podziwu odwagą i pisarskim zacięciem. Warto tutaj wspomnieć, że jest to już piąta publikacja autorki, uwielbianej nie tylko przez odbiorców, ale również krytyków. Jako ciekawostkę dodamy, że Zadie swój debiut na literackim rynku zaliczyła dokładnie 17 lat temu. Jest więc już doświadczoną pisarką, a co ważniejsze, docenianą. Świadczą o tym liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia, które zdobyła i wciąż zdobywa.

Nowość od Zadie Smith – Swing Time

Nowość od Zadie Smith bez dwóch zdań ma szansę stać się kolejnym, światowym bestsellerem. Głównymi bohaterkami Swing Time są dwie przyjaciółki. Obie dziewczyny marzą o tym, by zostać sławnymi na cały świat tancerkami. Problem w tym, że tylko jedna z nich, Tracey, ma prawdziwy talent i szansę na sukces. Druga zaś bardziej od tańca skupia się na fascynacji do rytmu, ciemnoskórych ciał, czarnej muzyki i prawdziwej wolności. Przyjaźń okazuje się jedynie pozorem, kiedy w jej szeregi wkrada się mordercza rywalizacja. Bardzo szybko kontakt między dziewczynami zostaje zerwany. Już nigdy nie będą tak blisko siebie, ale też nigdy nie zapomną o sobie.

Mijają lata, Tracey postanawia spełnić największe marzenie z dzieciństwa. Jednak przeszkodą w podjętej decyzji jest dorosłe życie, z którym wciąż musi się borykać. Jak się okazuje, jej przyjaciółka została asystentką słynnej gwiazdy i bardzo szybko wkracza w świat blichtru i sukcesu. Wkrótce Tracey odkrywa, że życie to nieustanny taniec, którego rytm dyktują zmieniające się czasy. Podróżując między Londynem, Nowym Jorkiem i zachodnią Afryką dziewczyna odkrywa na nowo, kim jest i czego pragnie.

Książę pt. Swing Time znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!