Fantastyka taniej

Długo wyczekiwany przez fanów film Blade Runner 2049 z Ryanem Goslingiem i Harrisonem Fordem na podstawie książki Blade runner. Czy androidy marzą o elektrycznych owcach Philipa K. Dicka, wkracza do polskich kin. Z tej okazji księgarnia TaniaKsiazka.pl przygotowała iście fantastyczną promocję: książki fantasy i science fiction taniej nawet o 35%. Takiej okazji nie możecie przeoczyć. Święto fantastyki oficjalnie czas zacząć! Promocja potrwa od 6 do 13 października.

Blade Runner 2049

Fantastyka taniej i świetny film w kinach

Blade runner Czy androidy marzą o elektrycznych owcach - sprawdź an TaniaKsiazka.pl!Zacznijmy oczywiście od książki, która jest przyczyną tego całego zamieszania: Blade runner. Czy androidy marzą o elektrycznych owcach Philipa K. Dicka. Ta bestsellerowa książka scence fiction zapewniła autorowi literacką nieśmiertelność. Jej bohaterem jest Rick Deckard, łowca androidów, którego zadaniem jest wyłowienie sztucznych ludzi i ich likwidację. Tylko, że androidy bardzo przypominają ludzi i wcale nie chcą być odnalezione.

Fantastyka taniej w tym bestsellery, nowości i zapowiedzi

IlluminaeIlluminae Jay’a Kristoffa i Amie Kaufman. Historia wydania tej książki na polskim rynku to sama w sobie niezła opowieść. Wydawnictwo, które chciało ją wydać, poprosiło o pomoc Czytelników, ponieważ koszt wydania jednego egzemplarza ze względu na bardzo bogatą graficzną zawartość był niezwykle wysoki. Fani zareagowali entuzjastycznie, a akcja przekroczyła oczekiwania wydawcy. Tak więc Illuminae wreszcie trafia do szerokiego odbiorcy. Książka słynna nie tylko ze względu na nietypową treść: zapisy w formie dziennika pokładowego, ale także niesamowitą szatę graficzną. W tle pojawia się kolonia Kerenza, zerwanie z pewnym chłopakiem i zagłada, którą tylko on może powstrzymać.

Władca cieni - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Władca cieni. Mroczne intrygi. Księga 2. Książka, na której wydanie w Polsce czekało wielu fanów fenomenalnej Pani Noc Cassandry Clare. Przez wielu seria uważana za najlepszą w dorobku autorki. Opowiada o niezwykłej parze łowców: Emmie i Julianie, których łączy święta przysięga: parabatai. Przysięga sprawia, że już na zawsze stają się wojownikami i partnerami, ale nigdy nie może ich połączyć miłość. Bohaterom niezwykle trudno będzie trzymać się tej jednej, świętej zasady. Tymczasem nad rodem Blackthornów wisi śmiertelne niebezpieczeństwo. Wszyscy, których kochają Emma i Julian mogą zginąć. Ktoś poszukuje Czarnej Księgi Umarłych i ktoś zrobi WSZYSTKO, żeby ją odzyskać.

Książki z półki fantastyka i science fiction to wielka uczta dla wyobraźni. Czai się w nich przygoda, wielka miłość, zdarzenia i postacie, które nie mogłyby istnieć naprawdę, ale przecież istnieją w naszych myślach, wyobraźni i emocjach.

Skorzystajcie z tej niesamowitej promocji na jedne z najpopularniejszych gatunków literackich na świecie i cieszcie się magią książek.

Wśród przecenionych książek jest wiele wielkich premier, zapowiedzi i nowości. Znajdziecie je tutaj:

promocja