Nowość od Zośki Papużanki - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Zośki Papużanki to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki. Poza tym powody do zadowolenia ma każdy, kto poszukuje powieści z dziedziny literatury pięknej i psychologicznej. Warto tutaj również dostać, że pisarka publikuje pierwszy raz od czterech lat. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z jej twórczością, to doskonały moment, by nadrobić zaległości. Ponieważ Papużanka została okrzyknięta jedną z ciekawszych, polskich pisarek. A jej najnowsza historia pt. Przez jest już dostępna w sprzedaży. Co przygotowała tym razem? Koniecznie to sprawdźcie!

Nowość od Zośki Papużanki - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Zośki Papużanki – kilka słów o fabule książki

Do wynajętego mieszkania wprowadza się mężczyzna, który od razu rozstawia tam sprzęt. Wszystko po to, by podglądać i fotografować przez okno mieszkańców sąsiedniego bloku. Nigdzie nie wychodzi, zakupy robi przez internet i z nikim się nie kontaktuje. Kiedyś mieszkał naprzeciwko. Teraz jednak poluje z aparatem na żonę, którą porzucił kilka lat wcześniej. Jak się poznali i dlaczego rozstali? Kim jest mężczyzna?

W bohaterze czytelnicy dostrzegą wyraźne ślady choroby psychicznej. Silną potrzebę odizolowania się, a jednocześnie konieczność dominacji. Mężczyzna pragnie być zbrodniarzem doskonałym, choć nie popełnia żadnej zbrodni. Ponadto wszystko ma dobrze przemyślane i zorganizowane. Jednak czy uda mu się zapanować nad rzeczywistością?

W związku z tym czytelnicy otrzymują książkę o obsesji i wielopłaszczyznowości ludzkiego myślenia. A także o fascynującym problemie linearnej koncepcji czasu. I o pamięci funkcjonującej w osobowości zaburzonej. Nie zabraknie tu również fotografii. Są to amatorskie próby utrwalenia świata, by nad nim zapanować. Wiele miejsca w tej powieści poświęcono różnorodnym, starym i najnowszym, technikom fotograficznym. Dzięki temu czytelnicy jeszcze bardziej wczują się w całą historię.

Przypominamy, że nowość od Zośki Papużanki jest już dostępna w sprzedaży. Powieść pt. Przez znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi literatury pięknej i powieści psychologicznych. Koniecznie to sprawdźcie, bo nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie tu coś dla siebie.