Żona doskonała - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowość od Roberto Costantinia nosi tytuł Żona doskonała i jest już dostępna na polskim rynku. Powody do radości mają wszyscy miłośnicy twórczości pisarza, jak i wielbiciele thrillerów. Roberto Costantini serca Czytelników na całym świecie podbił bestsellerową serią pt. Trylogia zła, gdzie odbiorcy mieli okazję spotkać komisarza Balistreria. W najnowszej powieści autora ponownie spotkają się z tą intrygującą i błyskotliwą postacią. Warto tutaj napisać również o tym, że pierwsza część wspomnianej trylogii, Jesteś złem, ma zostać zekranizowana. Co takiego mają w sobie książki Roberto Costantinia, że w błyskawicznym tempie odniosły międzynarodowy sukces? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Nowość od Roberto Costantinia – komisarz Balistreri znów w akcji

Mamy rok 2001, Rzym. Głównymi bohaterami są dwa małżeństwa. Pierwsze z nich to amerykański profesor włoskiego pochodzenia Victor Bonocore i jego żona Nicole Steele. Natomiast drugie małżeństwo tworzą prokurator Bianca Begnini i jej mąż Nanni Annibaldi. Jak wiele związków, miewają okresy lepsze i gorsze. Jednak w ich całkiem spokojną egzystencję wkrada się niebezpieczna, dwudziestoletnia Scarlett Steele. Wokół zaczyna roztaczać się półświatek Głuchoniemego i Dziurkacza. W grę wchodzą ustawienia zamówień publicznych, hazard, lichwa i w końcu okrutna śmierć dziewczyny, Donatelli. Wiele wskazuje na to, że był to kolejny akt przemocy wobec kobiet. Sprawca zostaje szybko wykryty i skazany. Sprawiedliwość znów króluje. Ale czy aby na pewno?

Kiedy dochodzi do zabójstwa kolejnej osoby, do akcji wkracza Michele Balistreri. Naczelnik sekcji zabójstw wydziału kryminalnego rozpoczyna śledztwo, które prowadzi wraz z prokuratorem Biancą Begnini. Szybko okazuje się, że są mieszanką wybuchową, a ich współpraca nie układa się najlepiej. Efektem tego jest klęska prowadzonej wspólnie sprawy. Dochodzi do aresztowania winnych, które wywołuje międzynarodowy kryzys dyplomatyczny. Nie ma tu miejsca na szczęśliwe zakończenie.

Mija 10 lat i nieoczekiwane spotkanie sprawia, że Balistreri ponownie chce zająć się sprawą, w której nie znaleziono winnych. Jeśli okaże się, że nie jest za późno na sprawiedliwość, to być może jest jeszcze szansa na miłość i życie?

Nowość od Roberto Costantinia pt. Żona doskonała znajdziecie tutaj.