Nowości i zapowiedzi romansów współczesnych - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Nowości i zapowiedzi romansów współczesnych to doskonałe zestawienie przede wszystkim dla każdej wielbicielki literatury kobiecej. Tym samym coś dla siebie znajdą tu miłośniczki lekkich romansów, ale nie zabraknie też pikantnych historii. Jedno jest pewne. Jeśli poszukujecie nietuzinkowych i wciągających opowieści na lato, tutaj je znajdziecie. Prezentujemy dziś nie tylko polskie perełki, ale też międzynarodowe hity, które w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów i skradły serca czytelniczek na całym świecie. Jesteście ciekawe, po co warto sięgnąć tym razem? Koniecznie to sprawdźcie. I dajcie nam znać, czy któryś tytuł wpadł wam szczególnie w oko!

Nowości i zapowiedzi romansów współczesnych - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

fot. pixabay.com/ JessBaileyStudio

Stracona tożsamość - kup na TaniaKsiazka.plNowości i zapowiedzi romansów współczesnych – Stracona tożsamość, kontynuacja Nowej tożsamości

Emily wciąż nie potrafi poradzić sobie z traumatycznymi wydarzeniami sprzed dwóch lat. W związku z tym ucieka w zakupoholizm i przestaje angażować się w wychowywanie syna. Igor bezskutecznie próbuje namówić ją na terapię, a to sprawia, że zaczynają się od siebie oddalać. Ponadto Emily przyjmuje pracę w firmie byłego kochanka, a Igor pozwala się uwodzić koleżance z pracy, pełnej seksapilu Isabelli. Czy ta próba okaże się zbyt ciężka?

Książka dostępna od 12 sierpnia 2020 roku.

Nowości i zapowiedzi romansów współczesnych – Kochaj albo jedźKochaj albo jedź - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jessica od najmłodszych lat kochała się w Beau, rudobrodym przystojniaku, dopóki nie odkryła, że tak naprawdę pociąga ją jego brat bliźniak, Duane. Dziewczyna wbrew sobie zakochuje się w nim coraz mocniej. Ponadto Duane ma własne plany, niekoniecznie zgodne z jej marzeniami. A do tego wplątał się w kryminalną aferę z miejscowym gangiem motocyklowym. Tymczasem ojciec bohaterki jest szeryfem…

Książka już dostępna.

Nowości i zapowiedzi romansów współczesnych - sprawdź na TaniaKsiazka.plNowości i zapowiedzi romansów współczesnych – Kolacja z Tiffanym

Natalia znajduje pracę w firmie Macieja Garnickiego i wkracza w zupełnie inny świat. Jest on wypełniony drogimi klejnotami, przystojnymi mężczyznami, ale też przestępstwami. Wkrótce w jej życiu pojawia się także miłość. Jednak czy w obecnym świecie bohaterki znajdzie się miejsce na takie uczucie? Jakie naprawdę intencje przyświecają Maciejowi? I czy z ich znajomością ma związek niedawna tajemnicza kradzież biżuterii?

Książka już dostępna.

Nowości i zapowiedzi romansów współczesnych – Luca Vitiello, tom z serii Born in Blood Mafia ChroniclesNowości i zapowiedzi romansów współczesnych - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Tym razem czytelniczki maj okazję poznać pikantną historię, widzianą oczami Luki Vitiello. Mężczyzna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest potworem. Okrucieństwo płynęło w jego żyłach niczym trucizna. Zresztą jak w żyłach każdego mężczyzny z jego rodu. Wkrótce ojciec oznajmił mu, że znalazł mu żonę. I Luca wiedział, że wszyscy czekają na to, aż złamie Arię. Obedrze z niewinności i dobra, które w sobie miała.

Książka już dostępna.

Przebudzenie - kup na TaniaKsiazka.plNowości i zapowiedzi romansów współczesnych – Przebudzenie, tom z serii Łatwopalni

Monika próbuje poukładać swój świat na nowo. Wspiera ją matka, która nareszcie uwierzyła, że córka nie przegrała wszystkiego, były chłopak, który właśnie zburzył swoje dotychczasowe życie, i najlepsza przyjaciółka, przeżywająca własne dramaty. Tymczasem już niedługo czeka ją kolejna rewolucja. Ponadto Jarek również porządkuje swoje sprawy. Po raz kolejny podąża za swoimi marzeniami i zbliża się do rodziny. Jednak dawne zatargi nigdy nie dają o sobie zapomnieć. Tym samym przyjaciele i dawni rywale muszą się zjednoczyć, by nie stracić tego, co najważniejsze.

Książka już dostępna.

Nowości i zapowiedzi romansów współczesnych – Rosyjska księżniczkaRosyjska księżniczka - kup na TaniaKsiazka.pl

Sasza Askarowa to jedyna córka szefa rosyjskiego klanu mafijnego, która jest doskonale wyszkolona, by przejąć obowiązki ojca. Teraz jednak musi poślubić Antonia Morinello syna włoskiego bossa kamorry, największego wroga rosyjskiego kartelu. Wszystko po to, by uzyskać pokój między dwoma zwaśnionymi rodami. Grubo myli się jednak ten, kto myśli, że może przekazywać ją sobie z rąk do rąk, jak przedmiot bez pytania o zgodę. Czy przymusowy ślub połączy dwa zwaśnione rody, czy wręcz przeciwnie, prawdziwa wojna dopiero się rozpocznie?

Książka już dostępna.