Książki podobne do Greya, tak jak słynna seria EL James, wywołują na twarzy szelmowski rumieniec, przyspieszają tętno i wymagają niekiedy czytania w ukryciu. Ku uciesze fanek pikantnych historii, na rynek wciąż trafiają tytuły, które, delikatnie rzecz ujmując, należą do gatunku erotyków. Podobnie jak historia Anastazji i Greya, pochłaniają czytelnika bez reszty i generują w umyśle całkiem niegrzeczne myśli. Oto najnowsze książki ‘ala Grey, które rozpalą Was do czerwoności.

3 książki podobne do Greya

Książki podobne do Greya, nr 3: Real Katy Evans

Remington Tate, bohater Real to zdecydowanie nie jest przystojny milioner w drogim garniturze, ale prawdziwa, umięśniona, seksualna maszyna. Kobiety kładą mu się do stóp, błagając o chociaż jedno spojrzenie, ale jego uwagę przyciąga niewinna, młodziutka Brooke, która ogląda jedną z jego walk. Wkrótce okazuje się, że będzie ona także dbać o jego kondycję fizyczną, a przyciąganie seksualne, które połączy tych dwojga nie pozostawi wiele dla wyobraźni. Brooke szybko zorientuje się, że mężczyzna tylko z pozoru jest obezwładniającym, pewnym siebie bokserem, a pod tą maską skrywa bolesną tajemnicę. Czy Brooke okaże się jedynym remedium na bolączki boksera? Czy ich związek wykroczy poza zwierzęce, seksualne pożądanie i przyniesie dla nich ukojenie, o którym nawet nie marzyli? Real to książka, która uczyniła z Katy Evans jedną z najbardziej poczytnych autorek pikantnych romansów sprawiając, że Greyowa gorączka nadal trwa.

Książki podobne do Greya, nr 2: Słodkie opętanie J. Daniels

Gorąca erotyczna nowość i przy okazji bestseller New York Timesa! Podobnie jak w Greyu, także i tutaj, sex miał być tylko obopólną przyjemnością, która nie zakłada żadnych poważniejszych uczuć. Dylan Sparks nie powinna oczekiwać niczego więcej po namiętnym bzykanku na weselu swojego byłego chłopaka. W końcu takie weselne numerki nie wiążą się z żadnymi zobowiązaniami, prawda? Jednak problem w tym, że był to bardzo dobry sex i z jakiegoś powodu Dylan nie potrafi sobie tego wspomnienia odpuścić. Debiutancka powieść J. Daniels podbiła serca miłośniczek Greya na całym świecie i do tego należy do tych książek, które trudno jest odłożyć na półkę. Zmysłowa, seksowna, miejscami zabawna, porwie Was na długie, pełne namiętności wieczory.

Książki podobne do Greya, nr 1: Uwikłani Laurelin Paige

Seria Uwikłani jest wymieniana jednym tchem wraz z książkami podobnymi do trylogii EL James, a dlaczego? Ponieważ także i tutaj znajdziemy pikantny, obezwładniający i pozostawiający Was bez tchu romans, w który wplącze się młodziutka dziewczyna i zwalający z nóg milioner. Alayna Withers właśnie uzyskała dyplom MBA i teraz ma nadzieje, że jej kariera menadżerska w końcu się rozwinie. Praca jest dla niej także rodzajem ucieczki przed natarczywymi miłosnymi obsesjami, w które się wplątuje. Pewnego dnia do klubu przychodzi tajemniczy mężczyzna w garniturze i wywołuje u niej myśli, o których wolałaby zapomnieć. Niewinny flirt nie byłby niczym złym, gdyby nie fakt, że następnego dnia okaże się, że będzie on przyszłym szefem Alayny. Nowy szef nie ma zamiaru odpuścić sobie pięknej i zniewalającej kobiety, którą najchętniej do razu zabrałby do łóżka. Tak zaczynają się prawdziwe, erotyczne i zmysłowe podchody, które zaczerwienią Wasze policzki aż do bólu.

EL James zawojowała rynek romansów i erotyków, wprowadzając czytelników na nowy poziom literackiej rozkoszy. Dzięki innym, równie utalentowanym autorom podobnych książek, możemy nadal cieszyć się burzą emocji i żaru, który w nas rozpalają. Sięgnijcie po kolejnych następców Greya i sprawdźcie, jakie emocje tym razem w Was rozbudzą 🙂