Nowy komiks ze świata Wiedźmina to nie lada gratka dla wszystkich miłośników kultowej już serii fantasy, za którą odpowiedzialny jest Andrzej Sapkowski. Książki polskiego twórcy doczekały się już wielu adaptacji w postaci gry, filmu czy obecnie serialu, za który odpowiedzialna jest platforma Netflix. W związku z tym fani Białego Wilka nie mają powodów do narzekań. Teraz okazuje się, że także wielbiciele komiksowych wersji historii ze świata Wiedźmina mają sporo powodów do zadowolenia. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Nowy komiks ze świata Wiedźmina The Witcher Of Flesh and Flame

darkhorse.com

Nowy komiks ze świata Wiedźmina – świat, który wciąż fascynuje

Kto tym razem podjął się próby stworzenia nowego komiksu? Chodzi tu o Aleksandrę Motykę, która jest scenarzystką gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. W związku z tym autorka nie porzuciła dobrze znanego jej świata i postanowiła zrobić kolejny krok. Wraz z inną Polką, znakomitą rysowniczką Marianną Strychowską, pracuje przy komiksie dla Dark Horse.

To właśnie Dark Horse Comics podało informację, że powstanie nowa komiksowa seria o Geralcie z Rivii. Zeszyt będzie nosił tytuł The Witcher: Of Flesh and Flame. W skład całości wchodzić będą aż 4 części. Premiera pierwszej z nich przewidywana jest w Stanach Zjednoczonych na 18 grudnia 2018 roku. Obecnie nie wiemy jeszcze, kiedy i czy w ogóle komiks pojawi się na polskim rynku. Ponieważ do tej pory poprzednie projekty były tłumaczone na polski i ukazywały się w naszym kraju, można mieć nadzieję, że tak będzie i tym razem.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać cierpliwie na nowy komiks ze świata Wiedźmina. Jeśli tylko zdobędziemy jakieś nowe informacje, od razu podzielimy się nimi z Wami. Tymczasem wszystkich miłośników fantastyki zachęcamy do zapoznania się z Sagą o Wiedźminie, którą stworzył Andrzej Sapkowski. Ponieważ to właśnie te książki są źródłem wszelkich inspiracji twórców tak popularnej gry, czy serialu, na który oczekują fani na całym świecie.

Wszystkie książki ze świata Wiedźmina znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy! Zwłaszcza tym, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Sapkowskiego.