Zamarznięte serca - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowy tom serii pt. Rok na Kwiatowej nosi tytuł Zamarznięte serca i jest to już druga część bestsellerowego cyklu, którego autorką jest Karolina Wilczyńska. Jej powieści przypadną do gustu wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej i kobiecej. Jeśli zatem do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej pisarki, warto nadrobić zaległości. Najnowszą książką Wilczyńska udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy, a jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku. Tym na dłonie Czytelniczek składa poruszającą historię, której towarzyszy zimowa aura. Pozycja idealnie więc nadaje się na długie, mroźne wieczory. Gwarantujemy, że wleje w wasze serca mnóstwo ciepła i otuchy.

Nowy tom serii pt. Rok na KwiatowejZamarznięte serca

Główną bohaterką powieści jest Liliana, która już wkrótce stanie przed jednym z poważniejszych zadań w życiu. Kobieta musi zaopiekować się młodszą kuzynką, która przyjedzie do niej i zostanie na jakiś czas. Szybko okazuje się, że nastolatka sprawia sporo kłopotów wychowawczych. Liliana decyduje się na poważną rozmowę i wtedy wychodzi na jaw, że dziewczyna ma za sobą sporo traumatycznych przeżyć. To jednak nie koniec zawirowań w życiu bohaterki. Pod adresem jej partnera padają poważne oskarżenia. Ponadto Liliana będzie zmuszona stawić czoła własnej, trudnej przeszłości. Czy w tym zamieszaniu podejmie słuszne decyzje? I czy uda się jej znaleźć wspólny język z zamkniętą w sobie nastolatką?

Karolina Wilczyńska stworzyła historię, w której można odnaleźć jasny przekaz. Przeszłość zawsze nas odnajdzie, nieważne jak szybko i sprytnie będziemy przed nią uciekać i się chować. Autorka w sposób mistrzowski, w lekką opowieść o codzienności, wplata trudne tematy, których nie boi się poruszać. Ponadto Czytelniczki znajdą tu mnóstwo różnorodnych bohaterek, a każda z nich sprawia wrażenie niezwykle realnej postaci. I udowadnia, że przyjaźni wcale nie chodzi o podobieństwa, a o bezgraniczne zaufanie i niezawodne wsparcie w najtrudniejszych momentach życia.

Nowy tom serii pt. Rok na Kwiatowej pt. Zamarznięte serca znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!