O nowym trendzie w zdrowym stylu życia

O nowym trendzie w zdrowym stylu życia

Dzisiaj coś o nowym trendzie w zdrowym stylu życia. Warto o tym wspomnieć, ponieważ staje się on coraz bardziej zauważalny na całym świecie. Chodzi o to, że od teraz głównym źródłem energii mają być tłuszcze, nie zaś jak do tej pory, węglowodany. W związku z tym jest to podstawowe założenie diety ketogenicznej. Ale tych niezwykłych odkryć i skutecznych porad jest znacznie więcej. Tym samym są dostępne ciekawe propozycje książkowe, które skutecznie przybliżą wam ten nowy trend w zdrowym stylu życia. Jesteście ciekawi? Koniecznie sprawdźcie, co takiego dziś dla was przygotowaliśmy. Warto też zauważyć, że coraz więcej osób jest świadomych swojego organizmu i jego potrzeb. Jest to więc doskonała okazja, jeśli chcecie skutecznie zadbać nie tylko o swoje zdrowie, ale również urodę i lepsze samopoczucie!

O nowym trendzie w zdrowym stylu życia – Mądre mitochondria

Mądre mitochondria - kup na TaniaKsiazka.plMitochondria to coś w rodzaju małych elektrowni, które znajdują się w każdej komórce ciała. Tym samym to od nich zależy, ile będziecie mieli energii, jak szybko spalicie kalorie i w jakim tempie zregenerujecie się po chorobie czy intensywnym wysiłku. Ponieważ mitochondria to źródło waszej mocy. Autor porusza ciekawe kwestie. Współczesne badania ujawniają, że wiele  przewlekłych chorób jest spowodowanych przez uszkodzone lub „zmęczone” mitochondria. Jednak takie odkrycie prowadzi również do rewolucyjnych wniosków. Wniosków, które mogą przedłużyć wam życie! Ponieważ wystarczy zrozumieć, jak działają wasze wewnętrzne elektrownie, by nauczyć się o nie dbać i odpowiednio stymulować do lepszego funkcjonowania.

Trudno niezgodzie się z faktem, że wieczna młodość to marzenie niejednego człowieka. Odpowiedzi na pytania o jej przedłużenie, prowadzą wprost do fascynującego świata komórek i źródła ich energii, czyli mitochondrium. Tym samym Lee Know snuje epicką opowieść o intensywnej pracy, jaka odbywa się w komórkach. Poza tym podaje również najnowsze informacje o suplementacji i zdrowym stylu życia.

Książka dostępna w sprzedaży od 5 czerwca 2019 roku.

O nowym trendzie w zdrowym stylu życia – Dobry tłuszczDobry tłuszcz - kup na TaniaKsiazka.pl

Wyobraźcie sobie, że zamiast obsesyjnie unikać tłuszczy – jecie je, chudniecie, pozbywacie się przewlekłych chorób i odzyskujecie pełnię zdrowia. To przyszłość medycyny naturalnej, która już teraz jest w zasięgu waszej ręki! Ponieważ Joseph Mercola ujawnia rewolucyjną teorię, która podważa fundamenty współczesnej dietetyki. Tym samym musicie przestać liczyć kalorie i katować się dietami opartymi na beztłuszczowych posiłkach. Ponieważ kluczem do zachowania zdrowia jest dostarczania organizmowi dobrego paliwa, które przyspiesza metabolizm i oczyszczanie z toksyn. Z książki dowiecie się jak dużo i jakie tłuszcze powinniście jeść, co jest zdrowsze – masło i smalec, czy chleb oraz jak zmienić odżywianie, by efektywnie i zdrowo schudnąć.

Książka jest już dostępna.

O nowym trendzie w zdrowym stylu życia – Zdrowy tłuszcz

Zdrowy tłuszcz - kup na TaniaKsiazka.plLekarz Steven Masley i dietetyk Jonny Bowden reprezentują diametralnie różne szkoły dietetyczne. Mimo to doszli do takiej samej odpowiedzi na pytanie o powód, dla którego tyle osób bezskutecznie walczy z nadwagą i chorobami. Nie chodzi o rozróżnienie między kaloriami i węglowodanami, czy rywalizację diety mięsnej z roślinną. Ponieważ znacznie ważniejsza jest różnica między zdrowymi i niezdrowymi tłuszczami. W związku z tym rezultatem odkryć autorów jest książka. Wprowadzają w niej podział tłuszczów na zdrowe, niezdrowe i neutralne. Poza tym przedstawiają niesamowite właściwości zdrowych tłuszczów. Takie jak zdolność do zapewnienia równowagi hormonalnej i kontrolowania apetytu czy zapobieganie stanom zapalnym. Masley i Bowden tłumaczą, które tłuszcze wybierać, a których unikać. Ponadto przedstawiają 30-dniowy plan żywieniowy oraz 50 przepisów wg formuły „tłuszcz-błonnik-białko-smak”. Podpowiadają też, jak unikać błędów w używaniu zdrowych tłuszczów.

Książka jest już dostępna.

O nowym trendzie w zdrowym stylu życia – Dieta ketogeniczna w walce z rakiem

Dieta ketogeniczna polega głównie na wytworzeniu przewagi ciał ketonowych nad cząsteczkami glukozy we krwiDieta ketogeniczna w walce z rakiem - zobacz na TaniaKsiazka.pl pacjenta. Wielu lekarzy i dietetyków uważa, że metoda ta jest skuteczna we wspomaganiu leczenia raka. Poza tym dieta ketogeniczna nazywana jest też dietą białkową i stosowana, jako dość drastyczna metoda odchudzania. W związku z tym autorka niniejszej książki dowodzi, że ta strategia żywieniowa może być skuteczną terapią antynowotworową. Przedstawia tu założenia diety ketogenicznej, zasady jej stosowania i oceny efektów.

Tym samym wielu specjalistów z zakresu żywienia uważa tę publikację za przełomową. Z tej książki dowiecie się wielu ciekawych rzeczy. Dlaczego dieta ketogeniczna wspomaga leczenie raka? Czy ta dieta jest odpowiednia dla was i jak bezpiecznie ją wprowadzić? Jakie zdrowe tłuszcze przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu? Jak ułożyć osobisty plan żywieniowy i ocenić jego efekty? Odpowiedzi na te oraz znacznie więcej pytań znajdziecie w prezentowanej pozycji.

Książka jest już dostępna.

O nowym trendzie w zdrowym stylu życia – Zdrowe tłuszczeZdrowe tłuszcze - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Tłuszcze należą do tych składników pożywienia, których najczęściej unikamy w obawie o nadmiar kalorii i zły wpływ na zdrowie. Ale nie wszystkie są szkodliwe. Te najbardziej wartościowe, znajdują się w rybach, oliwie, awokado, orzechach czy nasionach lnu. Tym samym mogą wzmacniać odporność, chronić przed miażdżycą czy usprawniać pracę mózgu.
W książce tej znajdziecie przepisy na przekąski, dania obiadowe, desery oraz napoje oparte na produktach bogatych w zdrowe, cenne dla organizmu kwasy tłuszczowe.

Książka jest już dostępna.

O nowym trendzie w zdrowym stylu życia – Przepisy diety ketogenicznej

Przepisy diety ketogenicznej - kup na TaniaKsiazka.plAutor, badacz leczniczych właściwości kokosa i znawca zdrowego odżywiania, jest zwolennikiem diety ubogiej w cukry a bogatej w zdrowe tłuszcze. Swoje przekonania opiera na wieloletnim doświadczeniu i licznych sukcesach terapeutycznych. W związku z tym w tej książce zebrał swoje ulubione przepisy na proste do przyrządzenia ketogeniczne potrawy z łatwo dostępnych składników. Znajdziesz tu dania z warzyw, sałatki i dressingi. Poza tym potrawy z jaj, mięsa, ryb i drobiu, a także wrapy, zupy i zapiekanki.

W publikacji znajduje się łącznie 450 przepisów na każdy posiłek dnia. Przygotowywane dania są wolne od glutenu, sztucznych słodzików czy wzmacniaczy smaku. Poza sprawdzonymi recepturami poznacie również porady i triki kulinarne, które uczynią gotowanie prostszym. A dietę znacznie przyjemniejszą. Tym samym odzyskacie energię i oduczcie się jedzenia dużych ilości cukrów oraz produktów wysokoprzetworzonych. Wyrobicie zdrowe nawyki, a wasze nastawienie ulegnie poprawie. Poza tym będziecie bardziej odporni na wahania nastroju.

Książka jest już dostępna.