O psie, który wrócił do domu. Nowa książka autora Był sobie pies w TaniaKsiazka.pl

Właśnie się dowiedzieliśmy, że Wydawnictwo Kobiece wyda kolejną książkę W. Bruce’a Camerona! 30 stycznia na półki księgarń trafi nowa wzruszająca psia opowieść – O psie, który wrócił do domu.

O psie, który wrócił do domu. Nowa książka autora Był sobie pies w TaniaKsiazka.pl

Książki Camerona, w których oddaje głos czworonożnym bohaterom, wzbudzają mnóstwo zainteresowania Czytelników. Jego poprzednie powieści: Był sobie pies, Psiego najlepszego i skierowana do młodszych Czytelników Ellie to pozytywne opowieści z perspektywy psich narratorów, które bawią i wzruszają, nic dziwnego, że szybko stały się bestsellerami.

O psie, który wrócił do domu – o odwadze i przyjaźni

Autor ponownie serwuje Czytelnikom ciekawą opowieść o czworonogu. Tym razem psi bohater wyruszy w samotną podróż, żeby odnaleźć swojego przyjaciela.

Lucas przygarnął Bellę, gdy była jeszcze szczeniakiem. Ten uroczy szczeniak wniósł mnóstwo radości w życie mężczyzny. Suczka uwielbia swojego właściciela i dlatego stara się być dla niego najlepszym zwierzakiem pod słońcem.

Lucas nie może trzymać Belli w swoim mieszkaniu, dlatego zabiera ją do szpitala, w którym pracuje. Podejmuje ryzyko i początkowo wszystko jest w porządku, zwłaszcza że Bella dostarcza też mnóstwa radości chorym pacjentom. Niestety w pewnym momencie suczka zostaje uznana za pitbulla. To podobno bardzo agresywna rasa i dlatego w Denver jest zakazana. Bella musi wyjechać poza granice stanu, a zrozpaczony Lucas nie jest w stanie nic zrobić.

Tak się składa, że Bella to wyjątkowy pies, który potrafi kochać całym swoim psim sercem. Dlatego postanawia zbuntować się przeciw podjętej decyzji i wyrusza w samotną podróż, żeby odnaleźć swojego człowieka. Dla psa takie wyzwanie jest bardzo trudne, zatem na Bellę będzie czekać mnóstwo przygód i niebezpieczeństw. Czy w konsekwencji uda się jej odnaleźć Lucasa?

Z pewnością czeka nas wspaniała i wzruszająca opowieść o psiej miłości i wierności.

Książka O psie, który wrócił do domu (podobnie jak Był sobie pies) została zekranizowana. Film trafi do kin pod koniec stycznia. Już można obejrzeć polski zwiastun (wrzucę go Wam pod artykułem). Oczywiście zachęcam Was do tego, żeby jednak przeczytać powieść, zanim wybierzecie się na film.

Czy tak jak ja nie możecie się już doczekać premiery tej książki?

Nową książkę W. Bruce’a Camerona możecie znaleźć tutaj. Inne książki tego autora znajdziecie w tym miejscu.