Od nowa

Od nowa to serial, który zainteresuje wszystkich miłośników dramatów z nutą thrillera. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbiciele książki pt. Nie chciałaś wiedzieć, autorstwa Jean Hanff Korelitz. Ponieważ wspomniana produkcja to nic innego jak serialowa adaptacja tej popularnej na całym świecie książki. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z tą powieścią, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po serialu. Poza tym mamy dla was również zwiastun!

Od nowa

Od nowa – kilka słów o produkcji i fabule książki

Twórcą i showrunnerem serialu jest David E. Kelley. Ponadto odpowiada on także za scenariusz produkcji. Reżyserią serialu zajęła się Susanne Bier. Poza tym na małych ekranach widzowie zobaczą prawdziwe gwiazdy w rolach głównych. Ponieważ będą to Nicole Kidman oraz Hugh Grant. Obok nich pojawią się: Edgar Ramirez, Ismael Cruz Cordova, Matilda De Angelis, Lily Rabe, Noma Dumezweni, Noah Jupe, Sofie Gråbøl oraz Donald Sutherland.

Warto tutaj również wspomnieć, że produkcja przybierze kształt miniserialu, który będzie składał się z sześciu odcinków. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć serial na HBO i HBO GO już w maju tego roku.

O czym zaś opowiada sama historia? Grace, spełniona żona i matka, ma wspaniałe życie. Jest cenioną terapeutką. Wkrótce ma ukazać się jej książka pt. Nie chciałaś wiedzieć, w której namawia kobiety, by zaczęły ufać swojej intuicji i kierowały się głosem rozsądku w doborze partnerów. Wierzy w to, że pierwsze wrażenie jest nieomylne.

Nieoczekiwanie jej życie rozpada się na kawałki. Ponieważ mąż przepada bez wieści, a nowa znajoma Grace zostaje zamordowana. Policja puka do jej drzwi. Niebawem terapeutka dokonuje serii przerażających odkryć. Okazuje się, że żyła w świecie iluzji i kłamstw. Zdruzgotana tym, jak daleko rozminęła się z własną teorią, musi zbudować swój świat na nowo.

Książkę pt. Nie chciałaś wiedzieć, na której podstawie powstał serial Od nowa, znajdziecie tutaj. Poniżej zaś prezentujemy wam zwiastun produkcji. Będziecie oglądać?