Odrobina brokatu dostępna w TaniaKsiążka.pl

W połowie czerwca ukazała się nowa książka dla młodzieży, Odrobina brokatu Shari L. Tapscott. Autorka na swojej stronie internetowej opisuję tę książkę jako lekturę lekką i jasną, która ma szansę stać się romantyczną ucieczką od codzienności.

Odrobina brokatu – zarys fabuły

Odrobina brokatu, czyli co się może stać, kiedy w poukładane i skrzętnie zaplanowane życie nastolatki wkrada się pierwsza miłość? I to taka miłość, która szturmem burzy zastany porządek rzeczy. 🙂

Nastoletnia Lauren ma już na siebie plan.Wszystko skrzętnie obmyśliła. Na początku chce skończyć szkołę, w międzyczasie nadal zamierza prowadzić i rozwijać swojego bloga DIY, a finalnie na pewno poślubi kogoś sławnego. Może w jej życiu znajdzie się jeszcze miejsce dla dwóch piesków. Ale pod warunkiem, że będą słodkie i milutkie. Lauren jest przekonana o tym, że plan uda się jej zrealizować i w efekcie będzie miała wspaniałe życie, którego pozazdroszczą jej inni.

Wiadomo, plany – planami, a życie – życiem, które przewrotnie pisze własny scenariusz.

W domu gościnnym rodziców Lauren zamieszkuje Harrison, kolega jej brata. Wzbudza to wściekłość nastolatki, bo chłopak zajął jej studio nagrań. Lauren decyduje się przeczekać ten czarny okres ignorując gościa. Życie jest przewrotne i  często bywa w nim tak, że antypatie stają się sympatiami… No przecież Harrison nie jest wcale taki zły, nie zawsze wkurza, a czasami nawet potrafi rozśmieszyć. Ponadto jest całkiem zdolny.

Co z tego wyniknie? Nie będę Wam już dalej opowiadać, żeby nie popsuć całej przyjemności z czytania tej książki. 😛

Odrobina brokatu – nie tylko dla młodzieży

Już na sam koniec, powiem Wam jeszcze tylko tyle, że w Odrobinie brokatu będziemy świadkami tego, jak od maleńkiej iskierki rodzi się pierwsza, młodzieńcza miłość.

Jeżeli nie macie planu na kilka najbliższych letnich popołudni, to proponuję Wam sięgnąć po tę sympatyczną książkę. Co z tego, że to książka z nurtu young adult, tym już bardziej old też przyda się trochę radości z pierwszej miłości. 🙂

 

>>> Jeżeli nie wiesz, gdzie znaleźć książkę Odrobina brokatu, kliknij w ładną gwiazdkę. <<<