Drugi zwiastun Wiedźmina - sprawdź na coprzeczytac.pl
Oficjalne zdjęcia z Wiedźmina

fot. Netflix

Oficjalne zdjęcia z Wiedźmina właśnie obiegły Internet. To z pewnością podsyca i tak gorącą już atmosferę wokół najnowszej produkcji Netflixa. Ponieważ dzięki zaprezentowanym fotografiom, fani w końcu mogą dokładnie zobaczyć, jak będą prezentowały się poszczególne postaci. Pierwsze udostępnione fotografie dotyczą trójki głównych bohaterów. W związku z tym widzowie mają szansę podziwiać Geralta, Yennefer i Ciri. Jesteście ciekawi, jak prezentują się aktorzy w niecodziennych stylizacjach? Koniecznie czytajcie dalej!

Oficjalne zdjęcia z Wiedźmina

fot. Netflix

Oficjalne zdjęcia z Wiedźmina – zdjęcia i kilka słów o produkcji

Całkiem niedawno J. Peer Norton, który pracuje nad efektami specjalnymi w produkcji, zdradził, że cała ekipa jest już gotowa na emisję serialu w grudniu. Nie ma jednak na razie żadnych oficjalnych informacji. Potwierdzenia i dokładnej daty premiery fani jednak mogą spodziewać się 19 lipca, podczas San Diego Comic Con. Dlaczego akurat tam? Ponieważ właśnie na tym wydarzeniu odbędzie się panel z showrunnerką serialu Lauren Schmidt Hissrich oraz aktorami wcielającymi się w Geralta, Yennefer i Ciri, czyli Henrym Cavillem, Anyą Cholatrą i Freyą Allan. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje.

Tymczasem z przyjemnością zachęcamy Was do zapoznania się z fotografiami, które pozwalają zobaczyć w pełnejOficjalne zdjęcia z Wiedźmina krasie troje głównych bohaterów serialu. Poza tym Netflix udostępnił też planszę z logiem serii, które składa się z symboli odpowiadających trójce głównych bohaterów (wilk Geralta, jaskółka Ciri i gwiazda Yennefer). Jesteśmy też bardzo ciekawi Waszych opinii na temat zaprezentowanych zdjęć, jak i samego serialu! Czekacie na emisję równie niecierpliwie, jak Cirimy? A może nie będziecie w ogóle oglądać? Koniecznie dajcie nam znać, co sądzicie o najnowszej produkcji Netflixa!

Tymczasem wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Andrzeja Spkowskiego, odsyłamy tutaj. Znajdziecie tam wszystkie tomy z serii o Wiedźminie. Przypominamy, że to waśnie na podstawie książek powstał opisywany dziś serial. W związku z tym gorąco zachęcamy, by przed obejrzeniem produkcji na małych ekranach, sięgnąć po literaturę.