Propozycje młodzieżowe - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Propozycje młodzieżowe to doskonałe zestawienie dla wszystkich wielbicieli literatury młodzieżowej. Wśród prezentowanych dziś książek coś dla siebie znajdą nawet najbardziej wymagający odbiorcy. Poza tym powody do zadowolenia mają także miłośnicy książek z elementami fantasy, romansów współczesnych czy powieści obyczajowych. Tym samym, jeśli poszukujecie ciekawych i nietuzinkowych historii na letnie wieczory i dni, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co dziś dla was przygotowaliśmy i dajcie znać, czy jakiś tytuł wpadł wam w oko!

Propozycje młodzieżowe - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Propozycje młodzieżowe – Za głosem serca Joanne MacGregor

Propozycje młodzieżowe - kup na TaniaKsiazka.plTo z pewnością jedna z najpiękniejszych literackich historii miłosnych ostatnich miesięcy. Jak wiele możesz poświęcić dla miłości? Czy jest warta tego, aby odebrać głos swojemu własnemu „ja”? Bohaterka pragnie uwolnić się od przeszłości i znaleźć dla siebie nowe miejsce. Co, kiedy jednak czarujący świat filmowy okazuje się pułapką, a nie krainą marzeń?

Osiemnastoletnia Romy Morgan ratuje życie hollywoodzkiemu gwiazdorowi Loganowi Rushowi. Dzięki temu dostaje pracę jako jego osobista asystentka. A w związku z tym z dnia na dzień ląduje w środku ekscytującego świata filmu. Poza tym spełnia się sen Romy – między nią a Loganem zaczyna więcej niż iskrzyć. Jednak już wkrótce bohaterka odkrywa, że plan filmowy to nic innego jak świat iluzji i niedotrzymanych obietnic. Tym samym traci pewność, komu może tak naprawdę zaufać. I kiedy odkrywa mroczną tajemnicę Logana, musi dokonać wyboru między miłością a zemstą.

Książka dostępna od 10 lipca 2019 roku.

Propozycje młodzieżowe – Czyste serce, kontynuacja powieści Dwa światy Jennifer L. Armentrout

Przepowiednia mówi, że Alex stworzona jest do wielkich rzeczy, co wcale nie jest fajne. Zwłaszcza że, Seth, z którym Czyste serce - kup na TaniaKsiazka.pljest w dziwny sposób połączona, pojawia się wszędzie tam, gdzie ona. Na sali treningowej, przed klasą, a także notorycznie w jej pokoju – co zupełnie jej się nie podoba. Jednak istnieją również dobre strony ich więzi, która na przykład blokuje jej koszmary, gdy ponownie przeżywa straszne wydarzenia z udziałem matki. Nie ma jednak wpływu na zakazane uczucie, jakim Alex darzy czystokrwistego Aidena.

Kiedy daimony infiltrują Przymierze i atakują uczniów, bogowie wysyłają zabójcze furie, wyznaczając im zadanie, aby pozbyć się wszelkiego zagrożenia dla samych siebie, szkoły i… Alex. W związku z tym wszędzie panoszą się hordy mrocznych stworzeń. Poza tym Sethowi zagraża tajemnicza, śmiercionośna siła. Jeśli w sprawy mieszają się bogowie, niektórych decyzji nie uda się cofnąć.

Książka jest już dostępna.

Propozycje młodzieżowe – Znikający stopień, kontynuacja powieści pt. Nieodgadniony Maureen Johnson

Propozycje młodzieżowe - sprawdź na TaniaKsiazka.plW drugim tomie Stevie powraca do Vermontu – za namową znienawidzonego Edwarda Kinga. Polityk jest w trakcie kampanii prezydenckiej i nie na rękę są mu wybryki syna, Davida. W związku z tym King proponuje układ: Stevie będzie kontynuować naukę, a w zamian dopilnuje, żeby David, z którym łączy ją coś więcej niż tylko znajomość, nie sprawiał problemów.

Stawka jest jednak znacznie wyższa. Kim jest morderca? Jakie znaczenie ma zagadka pozostawiona przed laty przez Alberta Ellinghama? Co kryje się w sprawie Nieodgadnionego? Zdarzenia sprzed dziesięcioleci mają wpływ na to, co dzieje się tu i teraz.

Książka jest już dostępna.

Propozycje młodzieżowe – My dilemma is you Cristina ChiperiMy dilemma is you - kup na TaniaKsiazka.pl

Christiana Evans to szczęśliwa szesnastolatka, która wiedzie wspaniałe życie w Los Angeles. Nagle jednak wszystko się zmienia. Ponieważ rodzice dziewczyny informują córkę o przeprowadzce do Miami. W związku z tym Christina znajduje się nagle w całkiem nowej sytuacji. Musi zmienić szkołę, miejsce zamieszkania i właściwie całe swoje życie. W nowym miejscu zostaje jednak ciepło powitana przez wszystkich, z wyjątkiem jednej osoby. Cameron wydaje się niezadowolony z obecności dziewczyny i chłodno ją traktuje. Czy Christinie uda się dowiedzieć, jaką tajemnicę skrywa ten chłopak?

Książka dostępna od 14 sierpnia 2019 roku.

Propozycje młodzieżowe – Save Us Mona Kasten

Propozycje młodzieżowe - kup na TaniaKsiazka.plŚwiat Ruby wali się, kiedy dziewczyna widzi zaćpanego Jamesa i to w objęciach Elaine. Bohaterka nie wie jednak, że chłopak próbuje uporać się z gigantyczną tragedią. Ponieważ jego matka nagle zmarła, a ojciec zabronił mu mówić o tym komukolwiek. Póki nie ukaże się oficjalna informacja.

Ruby jest w rozsypce, a James ucieka od rzeczywistości. Natomiast jego siostra usiłuje się w tym wszystkim jakoś odnaleźć, by ratować brata i nową przyjaciółkę. Poza tym James uparcie stara się odzyskać Ruby. Oboje zdają sobie sprawę, że to, co się między nimi wydarzyło, było za szybko, za mocno, za nagle – i teraz, powoli, poznają się od nowa. Wydaje się, że wszystko jest na najlepszej drodze, że happy end dla tej pary jest tuż-tuż… Wtedy jednak pojawia się ojciec Jamesa. Mężczyzna chce raz na zawsze pozbyć się Ruby. W związku z tym przesyła dyrektorowi Maxton Hall podrasowane zdjęcia Ruby i Grahama, nauczyciela, z którym ich przyjaciółka Lydia jest w ciąży. Ponieważ ojciec Jamesa chce skompromitować dziewczynę i wykreślić ją z życia syna. Nie zdaje sobie jednak sprawy, jak poważne konsekwencje jego czyn będzie miał dla całej rodziny.

Książka jest już dostępna.

Propozycje młodzieżowe – Hazel Wood Melissa Albert

Większość swojego siedemnastoletniego życia Alice spędziła z matką w drodze, uciekając przed prześladującym je Hazel Wood - zobacz na TaniaKsiazka.plpechem. Jednak, kiedy jej żyjąca w osamotnieniu babcia, autorka kultowych, mrocznych historii, umiera w swojej posiadłości Hazel Wood, Alice dowiaduje się, co oznacza prawdziwy pech. Ponieważ jej matka znika, porwana przez tajemniczą postać z groźnej krainy, o której pisała babcia Althea. Jedyną wskazówką Alice jest notka zostawiona przez matkę: „Trzymaj się z dala od Hazel Wood”.

Dotychczas Alice wystrzegała się dziwacznych fanów swojej babki. Teraz jednak nie ma wyboru i postanawia skorzystać z pomocy kolegi ze szkoły, a jednocześnie wielbiciela twórczości Althei – Ellery’ego Fincha. W związku z tym wyruszają do Hazel Wood, by uratować matkę. A następnie trafiają do świata opisanego przez Altheę, gdzie Alice być może uda się poznać prawdę na swój własny temat.

Książka jest już dostępna.

Propozycje młodzieżowe – Killet T Robert Muchamore

Killer T - kup na TaniaKsiazka.plHarry i Charlie są nastolatkami, którzy poznają się tuż przed końcem znanego nam świata. Nieśmiały i introwertyczny chłopak z zamiłowaniem do dziennikarstwa i wygadana dziewczyna z ubogiej rodziny, która została wrobiona w zamach na szkolną gwiazdę futbolu. Oboje dorastają w świecie, w którym modyfikacje genetyczne są wciąż nielegalne, ale popularniejsze od narkotyków. Tym samym wystarczy proste laboratorium w garażu, aby móc pokonać ciężką chorobę, zwiększyć możliwości mózgu, cieszyć się nieskazitelnie pięknym ciałem, a nawet zaplanować płeć przyszłego dziecka. Niestety w niewłaściwych rękach tania technologia modyfikowania genów staje się najbardziej niebezpieczną bronią w dziejach ludzkości.

Killer T to sztuczny wirus o śmiertelności rzędu dziewięćdziesięciu procent. Terroryści, którzy go stworzyli, domagają się miliarda dolarów w zamian za antidotum. To zachęca kolejnych szantażystów do pracy nad kolejnymi szczepami niebezpiecznych wirusów.

Książka jest już dostępna.