Walcz z nudą na wakacje!

Każdy z Was mi przyzna rację,
że najlepsze są wakacje,
można jechać na Mazury
lub nad morze albo w góry.

Upragnione wakacje. 🙂 W końcu! Co za ulga!

Czas na tak długo wyczekiwany odpoczynek!

Walcz z nudą na wakacje - sprawdź na www.taniaksiazka.plChyba każdy tak pomyślał kiedy zabrzmiał ostatni dzwonek w roku szkolnym 2017/2018! Nawet Ci, którzy szkołę kochają całym sercem muszą od niej czasem odpocząć. I niby dopiero, co wakacje się zaczęły, ale niestety pewnie szybko miną, bo wszystko, co dobre szybko się kończy. Lato i wakacje zlecą w okamgnieniu więc trzeba wykorzystać je, jak najlepiej i wycisnąć z nich najwięcej, jak się da. Zapytacie – co zrobić kiedy wieje nudą, kiedy brak pomysłów co robić, w co się bawić czy co czytać…

Jak zawsze TanioKsiążkowa ekipa przybywa z pomocą i przygotowała świetną promocje, w której przeceniła wiele książek, gier i zabawek nawet o 50%!

 

Mam dla Was kilka fajnych propozycji na zabicie wakacyjnej nudy:

 

Mateusz i zapomniany skarb - kup książkę na www.taniaksiazka.plMateusz i zapomniany skarb
Magdalena Witkiewicz

Trzecia część przygód Lilka, Matusza i ich przyjaciół.

Mateusz, z radością kończy drugą klasę i czeka na wakacje, które wreszcie nadchodzą. Jak zawsze jedzie na Kaszuby, gdzie tym razem wraz z siostrą, Stasiem, Antosiem i Jurkiem szuka skarbu.

Co to jest równouprawnienie, czy dorośli zawsze mówią prawdę (a skądże!), dlaczego ciotka Franka mówiła czule do ryżu i czy skarb okaże się wielkim bogactwem, czy czymś zupełnie innym – o tym możecie przeczytać w tej książce!

Nela na Wyspie Rajskich Ptaków - sprawdź na TaniaKsiazka.plNela na wyspie rajskich ptaków
Nela Mała Reporterka

Na końcu świata, tam gdzie zaczyna się lub jak kto woli kończy Ocean Spokojny, leży niezwykłe miejsce. To wyspa, na której mieszkają nadrzewne kangury i rajskie ptaki. Śpiew tych ostatnich dobiegający z głębi dżungli od wieków zachwycał nie tylko mieszkańców wyspy, ale i wielu podróżników, badaczy, przyrodników. Miejsce to nazywa się Papua Nowa Gwinea i to właśnie tam zabierze Was Nela w swej dziesiątej już książce!

 

 

Słowo Stwory - kup na www.taniaksiazka.plSłowo Stwory – gra planszowa

To gra  polegająca na wymyślaniu na czas słów pasujących do kategorii wskazanej przez kostkę oraz zawierających litery widoczne na kartach. Należy wymyślić np. słowo z kategorii „muzyka” zawierające litery R i N. Na wymyślenie poprawnej odpowiedzi gracze mają 30 sekund!

W grze pojawiają się tytułowe stwory pożerające zdobywane przez graczy karty, dostarczając w zamian punkty zwycięstwa.

 

Potwory do szafy - kup na www.taniaksiazka.plPotwory do szafy – gra planszowa

Wieczorem świat wygląda inaczej. Tajemnicze cienie pojawiają się na ścianach… Straszydła i stwory czają się pod łóżkiem… Nie możesz zasnąć? Boisz się potworów! Zagraj i przegoń je do szafy!

Gra zalecana na dobranoc! Zaproście do zabawy wszystkich domowników! Zobaczcie jaką macie znakomitą pamięć! Wybierzcie wariant gry. Lubicie współpracować czy rywalizować?

 

 

Te i wiele innych propozycji książek, gier i zabawek na wakacje znajdziecie

TUTAJ >>

Oprócz książek, gier, zabawek, planszówek, basenów, zabawek do piaskownicy mamy też świetnie hulajnogi, które kupisz tutaj >>

Hulajnogi na www.taniaksiazka.pl

Nie zwlekaj! Umil sobie i swoim bliskim wakacje!

Skorzystaj z promocji już teraz i walcz z nudą na wakacje!