Opowieści dla dzieci, które chcą być wyjątkowe - kup na TaniaKsiazka.plOpowieści dla dzieci, które chcą być wyjątkowe to książka, która przypadnie do gustu czytelnikom w wieku od 7 do 13 lat. Tytuł ten na polskim rynku będzie dostępny już od 4 kwietnia 2019 roku. Szczególną uwagę zwrócić na niego powinni rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci pielęgnowały w sobie miłość do literatury. Warto tutaj wspomnieć, że autor książki ma już na koncie międzynarodowy sukces. Chodzi tu o bestsellerowy tytuł Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi. Tym samym przyszedł właśnie czas na historie, gdzie bohaterami są nie tylko męscy przedstawiciele. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotował autor!

Opowieści dla dzieci, które chcą być wyjątkowe – inspiracje dla dziewczynek i chłopców

W prezentowanej dziś książce czytelnicy znajdą historie znanych, jak i również tych mniej sławnych osób. Jednak każdy z nich to pionier i niekwestionowany geniusz. Geniusz, który na swój sposób przełamuje schematy, kruszy bariery, a tym samym wytycza nowe ścieżki. Bohaterowie tej lektury nie boją się wprowadzać w życie własnych idei. Mimo obiektywnych trudności i nierzadko niezrozumienia społecznego. Z tej wyjątkowej książki Wasze dzieci zrozumieją, że warto bronić wyznawanych wartości i konsekwentnie realizować cele.

Wszyscy biegają po boisku, a Wasze dziecko spędza godziny w laboratorium chemicznym? Ma nietypowe hobby? Historie przedstawione w książce pokazują, że ci, którzy płyną pod prąd, zostają prekursorami. A realizacja własnych pasji jest źródłem szczęścia i spełnienia. Poza tym ta pozycja rozprawia się z rolami przypisanymi płciom. Waszą córkę pasjonują sporty walki? A może Wasz syn lubi balet? We współczesnym świecie nie ma mowy o szufladkowaniu, każdy może osiągnąć wszystko, co tylko zechce. Tym samym historie prezentowane w książce przekonują, że każdy jest wyjątkowy, a przecież świat kocha indywidualistów. To pochwała wrażliwości, siły wewnętrznej, pomysłowości, wytrwałości i wiary w siebie oraz wartości, które warto zaszczepić już w dzieciństwie.

Przypominamy, że książka pt. Opowieści dla dzieci, które chcą być wyjątkowe na polskim rynku będzie dostępna od 4 kwietnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.