Ostatni intruz - kup na TaniaKsiazka.pl

Ostatni intruz to książka, która swoją premierę na polskim rynku będzie miała 10 listopada bieżącego roku. To doskonała propozycja dla wszystkich miłośników irlandzkich kryminałów. Autorka, Tana French, po raz kolejny udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy. To jej czytelnicy na całym świecie zawdzięczają tak porywające powieści, jak Ściana sekretów, Lustrzane odbicie czy Zdążyć przed zmrokiem. Co tym razem przygotowała dla swoich wiernych fanów? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Ostatni intruz, czyli kryminał warty uwagi

Główni bohaterowie powieści to detektywi – Antoinette Conway oraz Stephen Moran. Jako najmłodsi w swoim wydziale nie mają łatwego życia. Wciąż otrzymują najtrudniejsze sprawy, przy których nie mają możliwości udowodnić swoich umiejętności. Kiedy więc trafia do nich typowo wyglądająca sprawa kłótni kochanków, która najprawdopodobniej wymknęła się spod kontroli, są zadowoleni. Być może to ta jedna jedyna szansa, by mogli się wykazać.

Aislinn Murray zostaje znaleziona martwa w salonie, tuż obok stołu nakrytego do romantycznej kolacji. Detektyw Antoinette odnosi wrażenie, że już gdzieś kiedyś widziała tę kobietę. Sprawy nie ułatwiają przełożeni śledczych. Naciskają, by ci jak najszybciej rozwiązali zagadkę tajemniczej śmierci.

Stephen i Antoinette krok po kroku zdobywają coraz więcej informacji i wskazówek. A każdy dzień odsłania przed nimi nowe, szokujące fakty. Okazuje się, że blond piękność wcale nie była taka idealna, za jaką uchodziła. Co tak naprawdę stało się tej feralnej nocy? Czy detektywom uda się rozwiązać tę tajemniczą zagadkę? I czy w końcu zyskają szacunek i uznanie wśród współpracowników?

Tana French w najnowszej książce pokazuje, że w zanadrzu ma jeszcze niejednego asa. Czytelnicy w tej powieści znajdą wszystko to, za co pokochali twórczość pisarki. Mnóstwo tajemnic, nieoczywiste rozwiązania i zakończenie, które zaskakuje. Jeśli więc poszukujecie powieści, która umili Wam te jesienne, deszczowe wieczory, trafiliście idealnie. To również świetna okazja, by nadrobić zaległości i zapoznać się z książkami autorki.

Przypominamy, że powieść pt. Ostatni intruz w sprzedaży pojawi się 10 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!