Otylia. Moja historia - kup na TaniaKsiazka.pl

Otylia. Moja historia to niesamowita autobiografia polskiej pływaczki, Otylii Jędrzejczak. W związku z tym prezentowana dziś książka przypadnie do gustu każdemu, kto interesuje się literaturą faktu i biografiami. Ponieważ książka jest już dostępna w sprzedaży, to także świetny pomysł na prezent dla każdego fana Otylii. Jesteście ciekawi, co autorka zdradza czytelnikom o sobie? Koniecznie zatem czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Otylia. Moja historia - kup na TaniaKsiazka.pl

Otylia. Moja historia – wiele lat ciężkich treningów, które zaowocowały sukcesami

Życie Otylii Jędrzejczak to nie tylko pasmo Olimpijskich sukcesów, gdzie zdobywała złote medale. To również tragiczna historia śmierci jej brata w wypadku samochodowym, podczas którego była kierowcą. W związku z tym całe życie Otylii Jędrzejczak mogłoby wypełnić nie tylko książkę autobiograficzną, ale także dobrej jakości, trzymającą w napięciu powieść.

Autorka na polu sportowym osiągnęła niemal wszystko. Tym samym po zakończeniu kariery zdecydowała się na książkę. Prezentowana dziś książka to pozycja obowiązkowa dla każdego fana polskiej pływaczki. Poza tym ta historia opowiada o tym, że warto walczyć o swoje marzenia. Ponadto to również opowieść o tragediach, trudnościach, upadaniu i podnoszeniu się z perspektywy osoby, której całe życie to materiał na niejeden film.

Czytelnicy mogą liczyć na wiele ciekawostek i nieznanych dotąd faktów. Otylia serwuje fanom intymną autobiografię, w której pokazuje mniej znaną, bardziej emocjonalną twarz. W związku z tym znajdziecie tu mnóstwo wspomnień, które wzbogacone są rozbudowanym materiałem źródłowym. Autorka dzieli się z czytelnikami fragmentami swoich skrupulatnie prowadzonych dzienników. Poza tym pokazuje listy do brata oraz pisane przez lata wiersze.

W książce znajdziecie nie tylko opis przeżyć, które towarzyszyły jej po wypadku, ale także historię walki z hejtem, który towarzyszył Otylii od początku kariery sportowej. A apogeum osiągnął w momencie, kiedy wystąpiła w jednym z programów rozrywkowych.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Otylia. Moja historia jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim fanom polskiej pływaczki i każdemu, kto interesuje się biografiami i literaturą faktu. Sprawdźcie!