Pacjent zero - kup na TaniaKsiazka.pl

Pacjent zero to powieść, której autorem jest Jonathan Maberry, jeden z najbardziej rozpoznawalnych, amerykańskich twórców horrorów. O jego ogromnym talencie i niegasnącym potencjale może świadczyć choćby dwukrotne uhonorowanie Nagrodą Brama Stokera. Do tej pory serca Czytelników na całym świecie podbił takimi powieściami jak: Blues duchów, Wilkołak czy Wschód złego księżyca. Teraz mamy przyjemność zaprezentować Wam jego, gorącą jeszcze, nowość. Autor udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy i nie zamierza przestać zaskakiwać Czytelników. Jeśli poszukujecie dobrej literatury grozy, połączonej z motywami science fiction, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie tę książkę sami!

Pacjent zero – odważycie się zajrzeć do środka?

Głównym bohaterem powieści jest Joe Ledger, policjant. Jednak nie jest on zwykłym stróżem prawa. Na koncie ma sporo mistrzowskich pasów z najróżniejszych sztuk walki, a sam przypomina brutalnego wojownika o prawo i porządek. W pełnieniu dobrej służby pomaga mu wieloletnie doświadczenie wojskowe.

Joe kilka dni temu zabił człowieka. I niespodziewanie teraz musi ponownie stanąć z nim twarzą w twarz. Jeszcze bardziej szokujący jest fakt, że zabity przed tygodniem mężczyzna uczestniczy w procesie rekrutacyjnym do pracy w Wojskowym Departamencie Nauki. Czy to jakiś koszmar, z którego bohater wkrótce się obudzi?

Bardzo szybko pracowników agencji dopada panika, bo oto dochodzą ich niepokojące wieści. Jedna z terrorystycznych grup próbuje rozprzestrzenić po Ameryce epidemię rodem z horroru. Wirus najpierw zabija zainfekowanych, a następnie ożywia, tworząc z nich zombie. Joe Ledger rozpoczyna swoją misję. Jako dowódca jednego z oddziałów specjalnych, ma za zadanie odnaleźć terrorystów i powstrzymać zarazę. Jest jednak coś jeszcze. Bohater musi dowiedzieć się, kto z departamentu okazał się zdrajcą i wpuścił do środka zarażonego mężczyznę.

Pacjent zero to doskonale skonstruowana opowieść, w której nie zabraknie mrocznych intryg i wartkiej akcji. Każdy miłośnik literatury grozy, sensacyjnej czy kryminału znajdzie tu coś dla siebie. Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził podczas lektury tej właśnie historii.

Książkę pt. Pacjent zero znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!