Pamiętnik księżniczki - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Pamiętnik księżniczki to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury faktu i kultowej serii Gwiezdnych Wojen. Nie ma co ukrywać, że Gwiezdne Wojny dość mocno zakorzeniły się w naszej popkulturze. Do tego stopnia, że nawet ci, którzy nigdy nie widzieli choćby jednej części, znają ogólny zarys historii. Gadżety związane z tym filmem, a nawet słynne cytaty poszczególnych bohaterów, otaczają nas niemal z każdej strony. Fenomen tej kultowej serii trwa już od lat i nic nie zapowiada tego, by kiedykolwiek miał osłabnąć. Nic więc dziwnego, że każdy aktor lub aktorka, którzy decydują się zdradzić trochę sekretów zza kulis powstawania filmów, spotykają się z ogromnym zainteresowaniem. Pamiętnik księżniczki jest jedną z tych bardziej pożądanych pozycji. Przekonajcie się sami, dlaczego tak się dzieje!

Pamiętnik księżniczki – cała prawda o Carrie Fisher

Trudno nie zgodzić się z faktem, że to życie często pisze najlepsze scenariusze. Dlatego też literatura faktu cieszy się ogromną popularnością wśród Czytelników. Dziś już nie ma wśród nas Carrie Fisher, a prezentowana książka jest niezwykle cenna dla wszystkich wielbicieli aktorki. Pamiętnik księżniczki to nie tylko uhonorowanie pamięci znakomitej osobowości. To także mnóstwo nowych i niezwykle interesujących faktów z życia aktorki, o których do tej pory nikt nigdy nie słyszał. I myli się ten, kto przypuszcza, że to typowa autobiografia.

Carrie Fisher bez wątpienia już na zawsze będzie kojarzona ze swoją najgłośniejszą rolą księżniczki Lei, którą zagrała w Gwiezdnych Wojnach. Po wielu latach odnalazła swój pamiętnik, który pisała w młodości. I jak sama przyznała, była szczerze zaskoczona tym, co w nim przeczytała. Otóż stanęła oko w oko ze swoimi dwoma obliczami – pełnym romantyzmu i drugim – przepełnionym szaleństwem i żądzą przygód. Zderzenie tych dwóch osobowości aktorki wywoła wśród Czytelników niemałe poruszenie. Teraz macie niepowtarzalną szansę, by przekonać się o tym, czy filmowa księżniczka różniła się od prawdziwej Carrie Fisher.

Książkę pt. Pamiętnik księżniczki znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!